ORTADA PROJESİ DAHİ OLMAYAN HASTANE İÇİN 'HAYIRLI OLSUN' MESAJI

13.3.2019 - Bu Yazı 878 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

ORTADA PROJESİ DAHİ OLMAYAN HASTANE İÇİN 'HAYIRLI OLSUN' MESAJI

 Yerel seçimlere 20 gün kala, AK Partili siyasetçilerin seçmen üzerinde algı yaratma operasyonu devam ediyor.

16 yıllık iktidarları boyunca mevcut devlet hastanesinin fiziki şartlarında en ufak bir iyileştirme yapmayı başaramayan AK Partili yerel siyasetçiler, seçimlere 20 gün kala, Ketmenli mevki cambaz bayırında yapılması planlanan yeni hastane işinin yoluna girdiği mesajı verdiler.

Ortada projesi dahi olmayan yeni hastanenin bütün işleri bitmiş her şey dört dörtlük ilerliyormuş gibi açıklama yapan AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Dergah Akça, Bakanlığı ile ilgili Alaplı’ya yapacağı ziyaret öncesi Akçakoca sapağında kısa bir çay molası veren Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir ile çektirdiği hatıra fotoğrafını bile siyasi ranta havale etmeye çalışması tepkiye neden oldu.

“ Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir İle ilçemizden geçerken görüşme fırsatı bulduk “ diyen AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Dergah Akça,  Bizzat takip ettiği yeni hastanemizin proje ihalesinin yapıldığı, proje hazırlandıktan hemen sonra yapım ihalesinin yapılacağı ve mevcut hastane arazisinin belediye ile takasının onaylandığı bilgilerini bizimle paylaştı. Akçakocamıza hayırlı olsun” dedi.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive