YANMAZ AKÇAKOCALI KADINLARLA

19.3.2019 - Bu Yazı 1165 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

YANMAZ AKÇAKOCALI KADINLARLA

 MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz seçim çalışmaları için düzenlediği sabah kahvaltılarında Akçakoca’nın her mahallesinden kadınlarla bir araya geliyor.

MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz bir süredir çeşitli mahallelerin kadınlarını sabah kahvaltılarında ağırlıyor. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği kahvaltılı toplantılarda önemli mesajlar veren Okan Yanmaz, işsizlik , turizm, sanayi, festival gibi konularda neler yapacağını açıkladı.

SON BİR YILDA 1966 GENÇ AKÇAKOCA’YI TERK ETTİ

Mahalleli kadınların işsizlik ile alakalı olarak büyük sorunlar yaşadıklarını dile getirmesinin ardından konuşan Yanmaz, " Akçakoca'nın genelinde yaşanan en büyük sorun yıllardır işsizlik. Son bir yılda Bin 966 gencin Akçakoca’yı iş bulamadığı için terk ettiğini”  söyleyen Yanmaz, “ Biz gençlerimizin çalışmak için başka şehirlere gitmesinin doğru olmadığını yıllardır dile getiriyoruz. Bizim projelerimiz ortada, OSB için gereken tüm özveriyi göstereceğiz, şartlar neyi gerektiriyorsa sağlayıp, Akçakoca'ya en mantıklı yatırımları çekeceğiz. Bizler istihdamın Akçakoca'dan olması şartıyla yatırımlar bulacağız. Böylece gençlerimiz çalışmak için başka şehirlere gitmeyecek" şeklinde konuştu.

AKÇAKOCA TURİZM ŞEHRİ OLACAK

Toplantı sırasında, turizm ve festival konusuna da değinen Yanmaz, "Turizm şehrinin kendini tanıtması için gereken en önemli icraat festivaldir. Bu sayede ulusal ve uluslararası çapta şehir tanınır. Şehir tanınınca, turist gelir. Turist şehre gelince de Akçakocalı esnaf ve Akçakocalı kazanır. Biz festivalleri yılın belli zamanlarında tekrar tekrar yapacağız. Akçakoca'nın ölü sezon diye tabir ettiği zamanlarda festivaller düzenleyerek, Akçakoca’mıza turist girişi sağlayacağız ve Akçakoca'nın tanıtımının her alanda yapılmasını sağlayacağız." dedi.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive