Hayde Akçakoca'ya diyenler, önce doktor bulun...

16.08.2019 - Bu Yazı 634 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Hayde Akçakoca'ya diyenler, önce doktor bulun...

 Sadece Dahiliye polikliniğinin açık olduğu Akçakoca Devlet Hastanesi hiçbir branşta hizmet vermiyor. Skandal olarak değerlendirilen bu durum hasta ve hasta yakınlarının tepkisine neden oluyor.

Akçakoca Devlet  Hastanesi’nde bazı branşlarda görev yapan hekimlerin izinli olması nedeniyle, hastalar muayene olacak doktor bulamadı.

Akçakoca Devlet Hastanesinde sorunlar bitmek bilmiyor. 25 bin kişinin yaşadığı ilçede Kurban Bayramı kalabalığının yanı sıra   fındık sezonunun da başlaması hekim ihtiyacını had safhaya çıkardı.

Sabah tedavi amaçlı Akçakoca Devlet hastanesi polikliniğine gelen hastalar, doktorsuzluk yüzünden Düzce ve Ereğli’ye gitmek zorunda kaldılar.

 VATANDAŞ ÇÖZÜM İSTİYOR

“HAYDE AKÇAKOCA” diye bağıranlar önce doktor getirsin  diyerek sitemlerini ileten vatandaşlar, Bir yandan Kurban bayramı yoğunlu, bir yandan fındık sezonu ve koca ilçede doktor yok. Böyle hizmet mi olur tepkisinde bulundular

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive