Akçakoca Kent Konseyi Seçimi Yapıldı...

1.12.2019 - Bu Yazı 1224 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Akçakoca Kent Konseyi Seçimi Yapıldı...

 Akçakoca Kent Konseyi’nin genel kurulu yapıldı. Yapılan seçimler sonucunda tek aday olan Adnan Yaman 3’üncü kez daha Kent Konseyi başkanı oldu. Yapılan seçimler sonucunda 7 asil ve 7 yedek üyeden oluşan yürütme kurulu netleşti.

Akçakoca Kent Konseyi’nin  genel kurulu bugün Akçakoca Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı. Kent Konseyi dönem başkanı Adnan  Yaman’nın açılış konuşmasıyla başlayan genel kurulu yönetecek divan kuruluna, Turan Lokumcu ve Derya Çolpan seçildi.

Kent konseyinin çalışma usulleri hakkında bilgi veren  Adnan Yaman’ın ardından kürsüye gelen Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, ‘Adnan beyin yeniden başkan olmasında ısrar edip destek sözü verdik. İnşallah Akçakoca’nın geleceğine çok şey katacak. Her zaman maddi ve manevi olarak yanınızda olacağım’ dedi.

Yanmaz’ın konuşmasının ardından Dohaycan derneği eski başkanı Derya Çolpan, İYİ Parti ilçe başkanı Behçet Alkan Lokum, Çuhallı Çarşısı Gönüllüleri Derneği Başkanı Zeki Aydın ve Türk Kızılayı Akçakoca şube başkanı Özkan Öztürk’ün yaptıkları konuşmaların ardından seçimlere geçildi.

Yapılan seçimler sonucunda tek aday olan Adnan Yaman üçüncü kez Kent Konseyi başkanı olurken, 7 asil ve 7 yedek üyeden oluşan yürütme kuruluna şu isimler seçildi:

KENT KONSEYİ BAŞKANI: ADNAN YAMAN

YÜRÜTME KURULU ÜYESİ

Fatma Eker, Haydar Akın, Mehmet Alev, Mustafa Oktay, Mustafa Turna, Sümer Keser, Rıza Çakar

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive