4 personel 50 yaşlıya evde bakım hizmeti veriyor

11.02.2020 - Bu Yazı 1797 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

4 personel 50 yaşlıya evde bakım hizmeti veriyor

 Akçakoca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürlüğü tarafından 60 yaş üzerinde olan muhtaç durumdaki yaşlılara evlerinde temizlik ve bakım hizmeti devam ediyor.

Akçakoca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından hazırlanan, “Yaşlılara Evde Bakım Projesi” devam ediyor.

Yapılan çalışmalarla ilgili açıklama yapan Düzce Valiliği,

" Valimiz Sayın Dr. Zülkif Dağlı’nın yaşlı, hasta ve düşkün vatandaşlarımıza devlet elinin uzanması konusunda göstermiş olduğu hassasiyet ve yönlendirmeleri neticesinde, Akçakoca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından, sosyal ve ekonomik güvenceden yoksun, bakıma muhtaç durumda olan 60 yaş ve üzeri yaşlılarımızın günlük yaşamlarını kolaylaştırmak, yalnız olmadıklarını hissettirmek ve gösterdiğimiz ilgi, sevgi ve şefkatle yaşlılarımızın hak ettikleri bir yaşamı sürmelerini sağlamak amacıyla “Yaşlılara Evde Bakım Projesi” devam etmektedir.

Uygulanan proje ile yaşlılarımız periyodik olarak evlerinde ziyaret edilmekte olup; çamaşır, bulaşık, ütü, yemek, banyo vb. temel ve kişisel ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Proje kapsamında, Akçakoca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde yaşlılarımıza hizmet vermek için istihdam edilen, 1 erkek ve 3 bayan olmak üzere toplam 4 personel ile her yıl 50 yaşlı ve yalnız yaşayan vatandaşımıza evlerinde temizlik ve bakım hizmeti verilmektedir.   

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. "

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive