Edilli Plajı manzaralı kaçak villaya hazırlık

15.07.2020 - Bu Yazı 544 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Edilli Plajı manzaralı kaçak villaya hazırlık

 Akçakoca’nın doğusunda bulunan Çayağzı köyü sınırları içinde ruhsata aykırı kaçak olarak yapıldığı iddia edilen inşaat haberinin ardından, bu kez Akçakoca Batı kıyısı Edilli sahilinden kaçak yapı ihbarı geldi.

Aylardır süren Korona sessizliğini kaçak inşaat fırsatına çevirmeye kalkan kimi uyanıklar   bir bir kameralara yakalanmaya başladı.

Akçakoca TV whatsApp ihbar hattımıza gelen fotoğraflarda, Akçakoca – Karasu sahil yolunun Edilli plajını  batı  yönünde plaj  inişini kapatan bir uyanığın  iş makinasıyla dikenlik alanı temizlediği ve toprak zeminde yaptığı tesviye işleminin ardından etrafını çitle kapattığı alana plaj manzaralı kaçak konduyu getireceği öğrenildi.

Vatandaş bahçesine kümes dahi yapamazken,  sırtı kalın olduğu iddia edilen bu kişilerin kimlerden cesaret alarak  sahilleri kaçak inşaatlarla doldurmaya başladığı Akçakocalıların en merak ettiği konuların başında gelmeye başladı.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive