Demek ki Alınabiliyormuş !

29.07.2020 - Bu Yazı 429 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Demek ki Alınabiliyormuş !

 Yaz sıcakları başladığında Akçakoca Geçici Barınağı’nın eski arabadan bozma ameliyathanesindeki klima bozulunca; acil ameliyatlar ve kedi kısırlaştırmalarının yapılamadığını öğrenen ve Belediye’nin yaralanan sokak hayvanlarının tedavisi için parası olmadığı, klima için bütçesi olmadığı söylentilerini duyan hayvanseverler, Dohaycan Derneği’ne başvurdular.

Dernek, Sosyal Medya üzerinden Akçakoca Halkına çağrı yaparak; Barınak için klima bağışlanması için destek istedi.
Akçakoca Müftülüğü ve Dıyanet Sen Başkanı Ergin Has Hoca Dilsiz hayvanlar için yapılan bu çağrıyı görmezden gelmedi. Takım arkadaşları ile istişare ederek; Klima bulmak için harekete geçtiler. Ve klimayı beklenenden kısa sürede temin ettiler. 
“İnsanların konuya duyarlı olduğunu, barınağın ihtiyacı olan klimayı şehir dışından temin ederek barınağa teslim etmek için getirdiklerini” söyledi
Dohaycan Dernek Başkanı Derya Çolpan, “Başkan Yardımcısı Şenol Yazgan Bey’e ikinci el klimanın bulunduğunu, Hocalarımızın bugün barınağa gelerek, klimayı teslim etmek istediklerini, gelirlerse memnun kalacağımızı ilettim. 
Veteriner Ufuk Göktaş’ın da barınağa gelmeden vazgeçerek, yerine teknikeri orada hastası ile bekleyen bir kediye iğne yapsın diye gönderdği görüldü.
Kaan Çakaloğlu’na “ Ufuk Bey gelecekti, ne oldu?” diye sorulduğunda, “ – Ufuk Bey gelmeyecek, Belediye klima almış” cevabını alan Dohaycan dernek Başkanı Derya Çolpan “ Çağrımıza seyirci kalmayarak, klima temin eden değerli Hocalarımıza; Akçakoca Müftülüğü’ne ve Diyanet Sen’e çok teşekkür ederiz. Bu çalışmamız, belediyeyi harekete geçirip, klima almasına vesile olduysa bi bundan mutluluk duyarız. Gelen klimayı da dernek binamızda değerlendireceğiz.” Dedi.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive