HABERE CEVAP VERECEĞİ YEDE İŞİN İÇİNE AİLELERİ KARIŞTIRDI

28.09.2020 - Bu Yazı 973 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

HABERE CEVAP VERECEĞİ YEDE İŞİN İÇİNE AİLELERİ KARIŞTIRDI

 Kaçak yapı inşa ettiği gerekçesiyle belediye tarafından mekanı mühürlenen AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, haberi gündeme taşıyan gazeteciyi hedef aldı. Gazeteci Nevzat Cingirt’e sosyal medya hesabı üzerinden verdiği cevapta, “Kızına burs verirken bizden güzel insan yoktu” ifadelerinde bulunan Sarıoğlu’nun bu açıklamasına vatandaşlardan tepki gecikmedi. AK Partinin koltuğunda sadece para gücüyle oturduğunu gösteren Sarıoğlu, yarın öbür gün Merkez Cami’nin imanına kızarsa oraya yaptığı yardımları da mı vatandaşların yüzüne vuracak? sorusu akıllara geldi.

AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’nun Akçakoca balıkçı barınağında bulunan mekanının bir kısmına kaçak yapı inşa etmesi nedeniyle Akçakoca Belediyesi tarafından mühürlendi.

Bunun üzerine kaçak yapının mühürlenmesi olayını haber yaparak gündeme taşıyan gazeteci Nevzart Cingirt’e yönelik sosyal medya üzerinden rahatsız edici bir açıklamada bulunan AK Parti İlçe Başkanı Sarıoğlu, “Sayın gazeteci rantın bittiği yerde düşmanlık yapmayı seversin, bunu zaten tüm Düzce biliyor Kızına burs verirken bizden güzel insan yoktu” ifadelerinde bulundu.

Öğrenciye verdiği bursu yapılan habere karıştırdı

Yaptığı yardımları ikili tartışmalarında koz olarak kullanan AK Partili İlçe Başkanı Sarıoğlu’na vatandaşın tepkisi gecikmedi. Zamanında bir öğrenciye verilen bursu gündeme getirerek yapılan habere karşılık veren Sarıoğlu'nun, yarın öbür gün Merkez Cami imamına kızınca camiye yaptığı yardımları da mı vatandaşların yüzüne vuracağı merak konusu oldu. 

AK Partinin koltuğunda sadece para gücüyle oturduğunu gösterdi

Son olarak, maddi gücünü kullanarak kendini aklamaya çalışan AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’nun bu davranışından ve belki de mevcut gelişmelerden haberi dahi olmayan öğrencinin bu şekilde gündeme getirilmesinden gazeteciler olarak rahatsızlık duyduğumuzu belirtmek isteriz.  

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive