Cumayeri'nin Menfaatinden Yanayım

17.12.2018 - Bu Yazı 3329 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Cumayeri'nin Menfaatinden Yanayım

 Cumayeri'nde uzun yıllardır siyaset yapan Ahmet İpek yaklaşan yerel seçimler öncesi gündeme gelen söylentiler ile ilgili yazılı basın açıklması yaptı.

 Yaklaşık 15 yıldır Cumayeri siyasetinde aktif olarak görev alan, geçmişte MHP İl Yönetim Kurulu Üyeliği, uzun yıllar MHP Cumayeri İlçe Başkanlığı ve İYİ Parti Cumayeri kurucu ilçe başkanlığı görevlerinde bulunan Ahmet İpek yazılı basın açıklaması yaparak yaklaşan yerel seçimler öncesi çıkan söylentilere açıklık getirdi. İpek Yaptığı yazılı basın açıklamasında; "Yaklaşık 25 yıl boyunca Cumayeri Belediyesinde gerek memur olarak gerekse Müdür olarak tüm kademelerinde hizmet ettim. Emekli olduktan sonrada elimden geldiğince Cumayeri’ne faydalı olmaya çalıştım. Geçmiş dönemde bu birikimlerimi Belediye Başkanı olarak da Cumayeri’ne aktarmak düşüncesi ile Belediye Başkanlığı adayı da oldum. Fakat nasip olmadı.

Ben Ahmet İpek olarak ömrümün her aşamasında ilçeme hizmet düşüncesinde oldum. Akçeli vs. işlere hiç tevessül etmedim. Elimin dilimin yettiğince hizmet yolunda bir gayret içerisinde oldum. Kısa bir süre öncede kurucularından olduğum İYİ Parti ilçe Başkanlığı görevini yeniden almadığımın duyulması ile yerel seçimler için diğer siyasi partilerin değerli aday ve yöneticileri beraber siyaset yapmak üzere davet ederek çeşitli tekliflerde bulundular. Nezaket çerçevesinde değerlendirdiğimiz bu davetlerin hiç birine olumlu bir cevap vermediğim gibi, hiç kimseyle de her hangi bir karşılıklı anlaşma gayreti içinde olmadım. Şu an hiçbir siyasi parti ile görüşme vs. içinde değilim. Tek derdimiz bizim ve ailelerimizin yaşadığı ve yaşayacağı Cumayeri’mize faydalı olabilmek iken, bir takım olumsuz söylemlere üzülerek şahit oluyoruz. Geçmişte olduğu gibi önümüzdeki süreçte de Cumayeri’nin menfaatine olacağına inandığımız bir duruş içinde olacağız.

Bu nedenle ilçemizi layığı ile yönetebileceğine inandığımız kurum ve kişilere gerekli desteği verirken, sadece koltuk sevdası için öne çıkmak isteyenlerle de ilçemizin yıllarının boşa gitmemesi adına gerekli mücadeleyi etmekten çekinmeyeceğimizi tüm kamuoyuna saygıyla arz ederim" dedi.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive