Belediye Başkanları Nostalji Pazarını Gezdi

18.11.2019 - Bu Yazı 1943 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Belediye Başkanları Nostalji Pazarını Gezdi

 Cumayeri'nde her Pazar günü açılan Nostalji Pazarına her geçen hafta ilgi artıyor. Geçtiğimiz Pazar günü kurulan halk arasında "Bit Pazarı" olarak bilinen pazarı Cumayeri Belediye BAşkanı Mustafa Koloğlu ve Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam eşleri ile birlikte gezdi. Başkanlara Milletvekili Ümit Yılmaz'ın eşi, MHP il Yönetim kurulu ve kadın kolları üyeleri de eşlik etti. Pazaryerindeki ürünleri inceleyen Belediye başkanları hayırlı satışlar diledi.

 

Cumayeri’nde halk arasında “Bit pazarı” olarak adlandırılan ikinci el eşya alım satım pazarına ilgi her hafta artıyor. 3 Kasım 2019 pazar gününden itibaren her pazar günü Cumayeri kapalı pazaryerinde kurulan pazaryerine bu hafta Cumayeri Belediye BAşkanı Mustafa Koloğlu, Yığılca Belediye BAşkanı Rasim Çam ve eşleri de katıldı. Başkanlara Milletvekili Ümit Yılmaz'ın eşi, MHP il Yönetim kurulu ve kadın kolları üyeleri de eşlik etti. Belediye Başkanları Nostalji pazarında tezgah açan Cumayeri Kent konseyi üyelerine de kahvaltı ikramında bulundular. Bölgede ilk olma özelliğini taşıyan ve dileyen herkesin pazaryerinde tezgah açıp eski ürünlerini satabildiği pazarı gezen Başkanlar; "Bölgemizde böyle bir pazaryerini kazandıran organizetörlere teşekkür ediyoruz. Buradaki ürünleri bizi eski günlere getiriyor. Hem bölge insanımızın ekonomisine katkı sağlanıyor, hem de ihtiyaç sahibi insanlar daha ucuza burada eşya alıp satabiliyor. Bu pazarın bölgemizi daha da hareketlendireceğinden kuşkumuz yok" şeklinde konuştular.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive