Akçakoca'ya 3 milyon, Cumayeri'ne 2 milyon...

27.11.2019 - Bu Yazı 1659 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Akçakoca'ya 3 milyon, Cumayeri'ne 2 milyon...

 17 Temmuz tarihinde yaşanan sel felaketinin ardından yaralar sarılmaya devam ediyor. AK Parti İl Başkanlığı ilçe belediyelerine milyonlarca lira yardım aktarılacağı bildirildi.

 İlimizde yaşanan Sel Felaketinin yaraları sarılmaya devam ediyor. AK Parti il Başkanlığı tarafandan yapılan açıklamada ilçe belediyelerine milyonlarca lira yardım aktarılacağı duyuruldu. En büyük pay Akçakoca ve Cumayeri ilçelrine geldi. Akçakoca'ya 3 Milyon 30 Bin TL Cumayeri Belediyesine ise 2 Milyon 50 Bin TL kaynak aktarılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. 

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabi Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkan Vekili Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Demokrasi Hakem Kurulu Üyesi Düzce Milletvekili Ayşe Keşir'in girişimleri ile Selden hasar gören ilçelerimize, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı tarafından Afad'ın ödenek talebi gerçekleşti.

İlçelerimize yollanılacak olan tutarlar aşağıda belirtildiği gibidir. 

Akçakoca ilçesi: 3.030.000 TL
Cumayeri ilçesi: 2.050.000 TL
Gölyaka ilçesi: 400.000 TL
Gümüşova ilçesi: 540.000 TL
Kaynaşlı ilçesi: 90.000 TL
Yığılca ilçesi: 360.000 T
L şekilde belirlenmiş olup ödemelerin bir hafta içerisinde ilçe Belediyelerinin hesaplarına yatırılacağı açıklandı.

AK Parti il Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir yaptıkları açıklamada, "Sel felaketinin yaşlandığı ilk günden bugüne kadar her daim yaralarını sardık sarmaya da devam edeceğiz" ifadelerini kullandılar.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive