Cumayeri Modern Görünüme Kavuşuyor

15.12.2019 - Bu Yazı 2457 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Cumayeri Modern Görünüme Kavuşuyor

 Cumayeri Belediyesi, ilçe merkezinde bulunan saat kulesinin çehresini değiştiriyor. Belediye yönetimi tarafından geçtiğimiz günlerde Belediyenin logosunu değiştirip sadeleştirilmişti. Cumayeri Belediyesinin yeni logosu ile birlikte ışıklı "Cumayeri" yazısı saat kulesi kavşağına yerleştirildi.

 Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu seçim öncesi sözünü verdiği projelerin çalışmasanı yürütürken bir yandan da ilçenin modern görünüme kavuşması için yeni projeler üretiyor. Düzenlediği halk günü ve kent konseyi toplantılarında Cumayeri halkından gelen talepleri de değerlendiren Koloğlu öncelik sırasına göre talepleri yerine getiriyor.

Bir yandan Orta Mahalle Atatürk Caddesi bulvarındaki yenileme çalışmaları sürerken bir yandan da saat kulesi kavşağındaki peyzaj çalışmalarına başlandı. Geçtiğimiz günlerde de Cumayeri Belediyesi tarafından belediyenin logosu değiştirilip sadeleştirilmişti.  Saat Kulesi'nin Cumayeri Sapağı yönüne bakan yüzüne üzerinde "Cumayeri" yazan ışıklı tabela konuldu. Daha önce de saat kulesinin yanında bulunan alana palmiye ağacı yerleştirilmişti. Cumayeri'ni ziyaret eden misafirlerin ilçe merkezine girdiğinde karşısına çıkan saat kulesi ve Cumayeri yazısı önünde özçekim yapıp sosyal medyada paylaşım yapabilecek. Böylece Cumayeri'nin ismi daha geniş mecralara yayılacak.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive