Liselerden Düzce Üniversitesi Kampüsüne Büyük İlgi

15.12.2018 - Bu Yazı 1279 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Liselerden Düzce Üniversitesi Kampüsüne Büyük İlgi

 Düzce’de faaliyet gösteren liselerin, Düzce Üniversitesi kampüsüne ilgisi devam ediyor. Bu kapsamda Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Cumayeri Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Cumayeri Çok Programlı Anadolu Lisesi Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesini ziyaret etti.

Bilinçli tercih ve üniversite seçimi için Düzce Üniversitesi’ne misafir olan Cumayeri Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Cumayeri Çok Programlı Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencileri; Mühendislik, İlahiyat ve Eğitim Fakültelerini ziyaret ederek akademisyenlerden üniversite eğitimi, kampüs yaşamı ve sosyal faaliyetler hakkında bilgiler edindi.

Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin; 9. ve 10. sınıfından 30 öğrenci ise öğretmenleri rehberliğinde Düzce Üniversitesi Orman Fakültesi'ni ziyaret etti. E-Twinning projesi kapsamında “Yaşadığımız Bölgenin Yaygın Bitki Türlerinin Tanıtılması ve Herbaryum Oluşturulması” isimli etkinlik çerçevesinde konuk öğrenciler, Düzce Üniversitesi Orman Fakültesi Herbaryumu’nu ziyaret ederek bilgi aldılar.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive