“Temiz Üniversite Temiz Düzce”

31.3.2019 - Bu Yazı 1278 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

“Temiz Üniversite Temiz Düzce”

 Düzce Üniversitesi Rektörlüğü tarafından sosyal sorumluluk kapsamında hayata geçirilen “Temiz Üniversite Temiz Düzce” etkinliği, üniversitedeki fakültelerinin katılımıyla gerçekleştirilmeye devam ediliyor. 


“Sağlıklı toplum, temiz çevreyle başlar” ilkesinden hareketle her ayın son Cuma günü düzenlenen “Temiz Üniversite Temiz Düzce” etkinliğini Konuralp Yerleşkesinde bu ay, Eğitim Fakültesi, Teknoloji Fakültesi ve İlahiyat Fakültesi personelleri tarafından gerçekleştirildi. Bu anlamlı sosyal sorumluluk faaliyetine üniversitenin Genç Tema Topluluğu üyeleri de destek verdi. Oldukça geniş bir katılımla başlatılan “Temiz Üniversite Temiz Düzce” etkinliğinde, fakülte binalarının etrafı, Atatürk Eğitim ve Kültür Merkezi’nin etrafı, 15 Temmuz Şehitleri Demokrasi Meydanı ve yollar Üniversite mensupları tarafından titizlikle temizlendi. 
“Temiz Üniversite Temiz Düzce” etkinlikleri ile Düzce Üniversitesi, “Daha Temiz Bir Dünya Mümkün” mesajı vererek gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakılması noktasında farkındalık oluşturmaya devam ediyor. 

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive