Bölge Halkına Yaygınlaştırılacak

6.07.2019 - Bu Yazı 3066 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Bölge Halkına Yaygınlaştırılacak

 Düzce Üniversitesi geleneksel ve tamamlayıcı tıp ürünlerinin üretimi konusunda endüstriyel iş birliği sözleşmesine imza attı.

 CHR Doğal Yaşam ve Sağlık Ürünleri firması ile Düzce Üniversitesi arasında, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp ürünlerinin geliştirilmesi için ortak Ar-Ge ve Ür-Ge faaliyeti yürütmeyi amaçlayan iş birliği sözleşmesi imzalandı. Sözleşmeye Düzce Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, firmanın kurucusu Tijen Ziyal imza attı.

Başarılı kadın girişimci Tijen Ziyal tarafından kurulan ve faaliyet yürüten firma, ülkemizde yaygın olarak yetişen dut meyvesinden gıda takviyesi ve tedavi edici niteliği olan çeşitli ürünler üretiyor.

İmzalanan sözleşmeyle, hem firmanın mevcut ürünlerinin preklinik testlerinin yapılması, hem de yeni ürün geliştirilmesine yönelik ortak Ar-Ge ve Ür-Ge faaliyetleri ile bu faaliyetlerin bölge halkına yaygınlaştırılması amaçlanıyor.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive