Anında görevden uzaklaştırıldı

2.11.2019 - Bu Yazı 1755 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Anında görevden uzaklaştırıldı

 Düzce Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde bir öğretim üyesinin mezun olan öğrencisine karşı şantaj ve tehdit olayı ile ilgili olarak devam eden soruşturma kapsamında, adı geçen öğretim üyesinin görevden uzaklaştırıldığını ve konunun titizlikte takip edildiğini açıkladı.

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, “Bazı yerel ve ulusal yayın organlarında Üniversitemiz Fen-Edebiyat Fakültesinde görevli bir  öğretim üyesinin kamu vicdanı ve toplumumuzun genel ahlak anlayışı ile bağdaşmayan fiilleri sebebi ile tutuklandığı bilgisi yer almıştır. Habere konu hususlar Rektörlüğümüze 25.10.2019 tarihinde resmî olarak iletilmiş olup, aynı gün şüpheli öğretim üyesi hakkında kamu görevinden uzaklaştırma tedbiri uygulanmış ve hakkında soruşturma başlatılmıştır. Yine aynı gün savcılık ve emniyet güçleri tarafından ilgili gözaltına alınarak tutuklanmıştır. Adli ve idari yargı süreci devam etmekte olup, Üniversitemizce konu hakkındaki işlemler titizlikle ve hassasiyetle yürütülmektedir. Saygı ile duyurulur” denildi.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive