Arçelik Konsept Plus 2’inci Şubesini Açıyor

16.7.2018 - Bu Yazı 539 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Arçelik Konsept Plus 2’inci Şubesini Açıyor

 Düzce, önümüzdeki hafta, şehirdeki 2’inci büyük teknoloji mağazasına kavuşuyor. Geçen yıl Eylül ayında “Arçelik Konsept Plus” mağazalarının Türkiye çapındaki ilk örneklerinden birini Düzce’ye kazandıran Arçelik Uzaldılar Bayii, şehrin 2. teknolojik “konsept plus” mağazasını da hayata geçiriyor. Cedidiye Camii’nin karşısında bulunan yeni mağaza, 20 Temmuz Cuma günü düzenlenecek törenle hizmete açılacak.

 Arçelik’in, “geleceğin mağazacılığı” anlayışını yansıtan “Arçelik Konsept Plus” mağazaları arasında, Düzce Arçelik Uzaldılar Konsept Plus Mağazası, geçen yıl Türkiye çapında bu kapsamda açılan ilk 10 mağaza sıralamasında yer almıştı. Ardından aynı seviyede ikinci bir mağaza daha açılıyor olması, Düzce ekonomisinin potansiyelini ortaya koydu.

Uzaldılar Arçelik şirket yetkililerinin verdiği bilgiye göre, Düzce merkezde İstanbul Caddesi üzerinde, Krempark AVM’nin karşısında bulunan ilk Arçelik Konsept Plus Mağazası, açılışından bu yana Düzcelilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Bu ilginin, büyük oranda mağazalarındaki fiyat avantajlarının yanı sıra, yeni teknolojik ürünlerinin kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı mağazacılık anlayışlarından kaynaklandığını belirten yetkililer, bir süredir Düzce’de aynı konseptte ikinci bir adres daha yaratma gayreti içinde olduklarını kaydetti.

Bu kapsamda, Burhaniye Mahallesi, Bolu Caddesi üzerinde, No:5 adresinde çalışmaya başladıklarını ve yeni mağazanın tüm hazırlıklarını gelecek hafta tamamlamış olacaklarını ifade eden yetkililer, “20 Temmuz Cuma günü saat 14’de yapılacak açılış törenimize tüm Düzce halkımız davetlidir” mesajı verdi.     

Arçelik’in Karadeniz Bölge Bayiilerinden Uzaldılar Dayanıklı Tüketim Malları Tic. Ltd. Şti.’in, halihazırda Zonguldak’da 3 Arçelik mağazası daha bulunuyordu. Düzce’deki bu iki Arçelik Konsept Plus mağazası ile birlikte, şirketin Batı Karadeniz bölgesindeki mağaza sayısı 5’e yükseldi. 

Yeni mağazanın açılışına, bölgenin ileri gelen siyasileri; şehrin resmi erkânı; Arçelik’in üst düzey yetkilileri ve iş dünyasının çeşitli çevrelerinden çok sayıda davetlinin katılımı bekleniyor.

 Toplam 350 metrekarelik teşhir alanına sahip yeni mağazada, buzdolabı; çamaşır makinesi; bulaşık makinesi; fırın ve bunların ankastre ürünleri ile birlikte küçük ev aletleri ve ile termosifon; klima gibi diğer teknolojik ürünler satışa sunulacak.

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  
Arçelik Konsept Plus 2’inci Şubesini Açıyor
Düzce, önümüzdeki hafta, şehirdeki 2’inci büyük teknoloji mağazasına kavuşuyor. ....
  
...
  
...
  
...
  
...
  
Ali Saydam: 'Yeni Türkiye' konseptinin 3 ayağı
'Yeni Türkiye' konsepti de, sırtında yumurta küfesi taşımadan konuşanlarla,...
  
Ömer Evsen: Batının düşman algısı ve yeni konsept
Bir zamanlar Avrupa kendini dünyanın ekseni sanıyordu....
  
...
  
...
  
...Emlak8.Net