Fitne tohumları ekilmesine müsaade etmeyeceğiz

18.9.2018 - Bu Yazı 562 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Fitne tohumları ekilmesine müsaade etmeyeceğiz

 AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin “Düzce’nin belli yerlerinde, belli caddelerinde, belli sokaklarında dedikodu üreten insanlar var. Dava zihniyetinde hareket ettiklerini söyleyen ama dava zihniyeti ile hareket etmeyen insanlara inanmayın. Bu teşkilatlarda fitne çıkarmaya çalışıyorsunuz, hiç biriniz bunu başaramayacaksınız, başarmanıza müsaade etmeyeceğiz. Biz talimatlarımızı sadece Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan alırız, başkasından talimat almayız.” dedi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin gündeme dair açıklamalarda bulundu. Düzce’de AK Partiyi karıştırmaya çalışan insanların çeşitli dedikodular ile teşkilatı karıştırmaya çalıştıklarını, fitne tohumları ektiklerini söyleyen Keskin “Bunlara müsaade etmeyeceğiz, AK Parti içinde fitne tohumları ekilmesine izin vermeyeceğiz” dedi.

Keskin’in açıklamasından satır başları şu şekilde;

“Yerel seçimler öncesi tüm teşkilatlarımızla top yekûn bir seferberlik halindeyiz. İnşallah yerel seçimlerden büyük bir başarı ile çıkacağız…

Yerel seçim çalışmalarına başladık. Dışarıda ne konuşulursa konuşulsun teşkilatlarımız da hiçbir arkadaşımızı bir birine kızdırmadan, küstürmeden çalışmaya devam edeceğiz. Düzcelilik ruhunu, dostluğumuzu ön plana çıkararak iri olarak diri olarak güçlü ve dirayetli olarak devam edeceğiz.

AK Parti teşkilatları güçlü teşkilatlardır. Birbirimize sımsıkı sarılarak, birlik beraberliğimizi bozmadan, dedikodu yapmadan, fitne fesat çıkarmadan yolumuza devam edeceğiz. AK Parti siyasetinde en önemli şeylerden bir tanesi “ben” duygusu olmaması. “Ben” yok, “biz” var. Bizim en hassas olduğumuz nokta biz siyaseti yapmak. Eğer “Ben” siyaseti yapanlar varsa bu davanın içerisinde onların yeri yoktur.

Sağdan soldan birileri bir şey söylemiş onlara laf söylemeye gerek yok. Cevap yetiştirmeye gerek yok. Düzce’nin belli yerlerinde, belli caddelerinde, belli sokaklarında dedikodu üreten insanların dava zihniyetinde hareket ettiklerini söyleyen ama dava adamının şekli ile hareket etmeyen dava zihniyeti ile hareket etmeyen insanlara inanmayın. Bu teşkilatlarda biz bir tek Recep Tayyip Erdoğan’a bağlıyız.

Onu dinlemeden bu teşkilatlarda fitne çıkarmaya çalışıyorsunuz, hiç biriniz bunu başaramayacaksınız, başarmanıza müsaade etmeyeceğiz. Biz talimatlarımızı sadece Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan alırız, başkasından talimat almayız. Aslında herkese söylenecek bir lafımız var. Fitne çıkarmak isteyenlere de sözümüz olur ama aldığımız siyasi edep ve İslami ahlak buna müsaade etmez.”

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive