Firma Ziyaretleri Devam Ediyor

13.12.2018 - Bu Yazı 459 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Firma Ziyaretleri Devam Ediyor

 İhtisaslaşma Kapsamında İş Birliği Yapılabilecek Firma Ziyaretleri Devam Ediyor

 Çevre ve Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma çalışmaları kapsamında yürütülmekte olan bitkisel kozmetik ürünlerin üretim süreçleri için Düzce Üniversitesi, fason imalatçılarla görüşmeler ve ziyaretlere devam ediyor.

Bitkisel ürünlerin fason üretimi, ambalajlama, etiketleme ve paketleme çalışmalarında iş birliği yapılması düşünülen ve Akçakoca’da faaliyet gösteren Yörel Gıda San. Tic. Ltd. Şti’nin üretim tesislerine ziyaret gerçekleştirildi.

Düzce Üniversitesi Çevre ve Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatörü Prof. Dr. Halil İbrahim Uğraş, Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu ihtisaslaşma ekibinden Doç. Dr. Haydar Göksu, Öğr. Gör. Ahmet Çağlı ve Öğr. Gör. İlyas Temel Şafak’ın katıldığı ziyarette, şirket yetkilisi Levent Bilgin’den üretim tesisleri, makinalar ve çalışma alanları hakkında bilgi alındı.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive