Yerel Başarı Hikayesi Oluşturacağız

15.12.2018 - Bu Yazı 493 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Yerel Başarı Hikayesi Oluşturacağız

 AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve Eski Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü “Ortak akılla, kolektif akılla Düzce’nin sorunlarına çözüm getireceğiz. Düzce’nin kendisinin oluşturduğu bir yerel başarı hikâyesi oluşturalım ve bunu da tüm Türkiye’ye örnek kılalım” dedi.

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve Eski Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü Düzce’de yerel basın ve ulusal basın temsilcilerinin oluşturduğu çay simit grubunun misafiri oldu.

Düzce Belediyesi Kusursuz Kafe de gerçekleşen programda Özlü “Çay simit grubu aslında gerçek basın emekçilerinin gurubu. Haberlerin koşturulduğu, haberleri takip eden toparlayan, servis eden arkadaşlarımızın olduğu grup. Gerçek basın emekçileri arkadaşlarımız” ifadelerini kullandı.

Düzce’yi ortak bir akıl ile yöneteceklerini söyleyen AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve Eski Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü “Ben belediye başkan adayı olarak Bakanlık yapmış bir kardeşiniz olarak sizlerle birlikte Düzce’yi ortak akılla yönetmeye gayret edeceğim. Sizlerin pozitif katkı ve önerileri ile birlikte hareket edeceğiz. Düzce’nin bir cazibe merkezi haline gelmesi için birlikte çalışacağız” dedi.

Düzce’de yerel yönetimlerde bir başarı hikayesi oluşturacaklarını söyleyen Özlü “Benim adaylığımın açıklanmasının ardından ilk yaptığım iş planlama yapmak oldu. Bu kampanyayı nasıl yöneteceğiz, nasıl yürüteceğiz. Düzceliler için neler yapacağız bunları planladık. Aşağı yukarı bu planlamayı bitirdik. İlk olarak basın ziyaretleri ile başladık.  Bir bakıma yerel basına verdiğimiz önemin göstergesidir bu. İlk ziyaret ettiğimiz kesim yerel basın oldu. Haftaya sivil toplum kuruluşları ile bir araya geleceğiz. Dolayısıyla ortak akılla, kolektif akılla Düzce’nin sorunlarına çözüm getireceğiz. Düzce’nin kendisinin oluşturduğu bir yerel başarı hikayesi oluşturalım ve bunu da tüm Türkiye’ye örnek kılalım” dedi.

 “10 defa düşünüp bir adım atacağız”

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve Eski Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü ilk olarak finans sorununu çözeceklerini ifade ederek “Temel prensip olarak yapacağımız her işi detaylı şekilde analiz edeceğiz. 10 defa düşünüp bir adım atacağız. Attığımız adımdan da geri dönmeyeceğiz. Her yapacağımız her işte bir ekip detaylı bir çalışma olacak. Sadece işin uzmanları ile değil hizmeti alanlarla hizmeti üretenlerin ortak aklıyla yapacağız.

Aslında çözeceğimiz ilk konu finans konusu olacak. Düzce Belediyesinin finansman problemini çözeceğiz. Ankara ve İstanbul’da yaptığım görüşmeler oldu. Mevcut kaynakları verimli kullanacağız. İkincisi yeni kaynaklar bulmaya çalışacağız. Ankara’daki İstanbul’daki ilişkilerimizi Düzce’ye kaynak bulma noktasında değerlendireceğiz” dedi.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive