TEMELİ YAKIN ZAMANDA ATILIYOR

6.1.2019 - Bu Yazı 502 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

TEMELİ YAKIN ZAMANDA ATILIYOR

 Hastane caddesinde kiralık bir binada hizmet vermeye devam eden Düzce Aile Çalışma ve  Sosyal Hizmetler  İl Müdürlüğü, yeni hizmet binasına kavuşacak. Arsası ve projesi hazır olan bina için yakın bir zamanda ihale yapılması bekleniyor.

Bünyesinde bir çok birimi barındıran Düzce Aile Çalışma ve  Sosyal Hizmetler  İl Müdürlüğü, şu anda hastane caddesinde kiralık bir binada hizmet veriyor. Kurumun kendi hizmet binasına kavuşması için geçtiğimiz yıl tahsis edilen araziye modern ve büyük bir bina yapılacak.

Şiddeti İzleme ve Önleme Merkezi ŞÖNÜM gibi bünyesinde bir çok birimi barındıran  Düzce Aile Çalışma ve  Sosyal Hizmetler  İl Müdürlüğü, Kiremitocağı mahallesinde İş-Kur’un hemen yanında bulunan alana yapılacak.

Yaklaşık  3 bin 500 metrekare kapalı alanda yapılacak yeni ve modern hizmet binasıyla  İl Müdürlüğüne bağlı birimler tek çatı altında toplanacak. Projesi hazır olan bina için yakın bir sürede ihaleye çıkılması bekleniyor.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive