Bakan Yardımcısı Geliyor

22.11.2019 - Bu Yazı 853 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Bakan Yardımcısı Geliyor

 Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir Sağlık alanında yapılan yatırımların toplu açılışını gerçekleştirmek üzere Düzce'ye geliyor. Yatırımı tamamlanan 4 sağlık tesisi toplu açılış iki ayrı noktada yapılacak olan tören ile açılacak. Ayrıca Eldemir'in Düzce'de sağlık alanındaki eksikleri de yerinde tespit ederek çözüme kavuşturması bekleniyor.

 Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Halil Eldemir Düzce'de sağlık alanında yapılan yatırımları için düzenlenen toplu açılış törenine katılacak. Bakan Yardımcısı Eldemir 23 Kasım Cumartesi günü saat 11'de  Kalıcı Konutlar Semt polikliniği ve Sağlıklı Hayat Merkezi açılışına katılacak. Burada yapılacak olan törenin ardından saat 12:00'de Hacıyusuflar Mahallesinde bulunan Lütfiye ve İsmail Baha Horoz Aile SAğlığı Merkezi açılışında bulunacak. Bir süre önce yapımına başlanarak tamamlanan 4 sağlık tesisi iki ayrı noktada yapılacak olan tören ile açılacak.

Toplu açılışı gerçekleştirilecek olan sağlık tesisleri şu şekilde sıralandı: Kalıcı Konutlar Semt Polikliniği ve Sağlıklı Hayat Merkezi, Kalıcı Konutlar 8 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık İstasyonu, Arapçiftliği Mahallesi 5-6 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık İstasyonu, Karaca Mahallesi Şehit Ufuk Baysan 2 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi, Akçakoca Hacıyusuflar Mahallesi Lütfiye ve İsmail Baha Horuz 3 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive