Düğünlere yeşil ışık yok

3.06.2020 - Bu Yazı 530 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Düğünlere yeşil ışık yok

 Koronavirüs tedbirlerinin kaldırılması ve normal yaşama dönülmesiyle birlikte şimdi pek çok kişinin gözü kulağı düğünlerde. Yaz ayının gelmesiyle birlikte düğün hazırlıklarını yapan binlerce evlenecek çift alınacak kararı bekliyor

 Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü ise yaptığı açıklamayla düğün yapacak aileler ve çiftlere uyarıda bulunarak, "Geldiğimiz nokta itibarıyla eskiden olduğu gibi kapalı mekânlarda, kalabalık, sosyal mesafeyi koruyamadan düğün yapma olasılığı pek yok" dedi.

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü, düğün yapacak milyonlarca aile ve binlerce çifti ilgilendiren açıklamalarda bulundu.

Koronavirüs salgınının ardından kapatılan düğün salonlarına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Prof. Dr. Tevfik Özlü, kapalı mekânlarda, kalabalık, sosyal mesafeyi koruyamadan düğün yapma olasılığı pek mümkün olmayacağını ifade ederek, "Yakın zamanda da böyle bir noktaya gelebileceğimizi düşünmüyorum. Ancak düğünleri yine yapabiliriz."

Geleneksel düğün anlayışından vazgeçilmesi gerektiğini belirten Özlü, "Yeni formatlar geliştirmemiz lazım. Açık düğün yapılabilir. Bunun için belediyeler belli yerler ayırabilir. Organizasyon şirketleri açık havadaki düğünlerle ilgili yeni formatlar geliştirebilir" değerlendirmesinde bulundu.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive