Akit yazarı: Genç seçmen yalan haber furyası, algı operasyonu ile yönlendiriliyor

13.06.2019 - Bu Yazı 1533 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Akit yazarı: Genç seçmen yalan haber furyası, algı operasyonu ile yönlendiriliyor

 Akit yazarı Ali Erkan Kavaklı, sosyal medyada  yalan ve bir sürü algı operasyonu yapıldığını genç seçmenin de bir kısmının bu yalan haber furyası ile algı operasyonu ile yönlendirildiğini söyledi.

Kavaklı, "Ateist ders kitaplarını kim yazdırıyor?AK Parti neden genç seçmene ulaşamıyor?" başlığıyla yayımlanan yazısında, "Ak Parti’nin genç seçmene ulaşamadığı konuşuluyor" dedi. Kavaklı şöyle devam etti: 

"Demokrasinin darbelerle kesintiye uğradığı 28 Şubat sürecini 20-25 yaşındaki seçmen hatırlamıyor. 1980, 1971, 1960 darbelerinden hafızalarda iz yok. Başörtülülerin zulüm gördüğünü, okullardan kovulduğunu, kamuda çalışamadığını, hatta kanser hastası 71 yaşındaki Medine Bircan’ın, başı örtülü olduğu için hastaneye alınmadığını, tedavi görmediği için öldüğünü kimse bilmiyor. 

Herkesin elinde cep telefonu. Sosyal medyada bin bir yalan, bir sürü algı operasyonu. Genç seçmenin en azından bir kısmı, yalan haber furyası ile algı operasyonu  ile yönlendiriliyor."

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive