Kendini yakan kişiyle ilgili paylaşıma AK Partili üyenin yorumu: Ucuz siyasi manevra

8.02.2020 - Bu Yazı 1550 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 2

Kendini yakan kişiyle ilgili paylaşıma AK Partili üyenin yorumu: Ucuz siyasi manevra

 "Çocuklarım aç" diyerek kendini ateşe veren kişiyle ilgili CHP'li Barış Yarkadaş'ın paylaşımına AK Partili Ağrı Belediyesi Meclisi Üyesi Selma Gökçen şöyle yazdı: “Kimse açlıktan kendini yakmaz. Öyle olsaydı Nijerya, Çad, Zambiya, Haiti, Madagaskar, Yemen ve Sierra Leone gibi ülkelerde insan kalmazdı. Böyle ucuz siyasi manevraları millet yemez." Gökçen tepkilerin ardından paylaşımını sildi.

 Hatay Valiliği önünde “Çocuklarım aç” diyerek kendini yakan kişiyle ilgili CHP’li Barşı Yarkadaş’ın paylaşımına Ağrı Belediyesi’nin AK Partili Meclis Üyesi Selma Gökçen “Ucuz siyasi manevra” diye yorum yazdı.

Eski CHP milletvekili Barış Yarkadaş twitter hesabından, Adem Yarıcı’yla ilgili haber paylaşarak şunları yazdı: “Acı tablo: İşsiz vatandaş, ‘Çocuklarım aç’ dedi, valilik önünde kendini yaktı!” Yarkadaş’ın paylaşımın altına Selma Gökçen, “Kimse açlıktan kendini yakmaz. Öyle olsaydı Nijerya, Çad, Zambiya, Haiti, Madagaskar, Yemen ve Sierra Leone gibi ülkelerde insan kalmazdı. Böyle ucuz siyasi manevraları millet yemez” ifadeleriyle yorum yaptı.

Kısa sürede yoğun tepki gören Gökçen’in yorumunu Barış Yarkadaş alıntılayarak, “İnsanlık yerlerde sürükleniyor… Senin adına da utanıyorum Selma Gökçen… Nasıl bu kadar vicdansız olabiliyorsunuz?” diye sordu. Selma Gökçen bir süre sonra paylaşımını sildi. (HABER MERKEZİ)

.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 2
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive