Ne yazık ki ülke olarakTanzimat döneminden beri Amerika ve batı âleminin istihbarat örgütlerinin Türkiye aleyhine emir ve kumanda ettiği cemaat ve tarikatların etkisi hatta saldırısı altındayız. Buna bir dur demenin vakti çoktan geçmiştir. İnsanları dinden soğutmak için Hoca Efendi kisvesiyle ekranlarda millete karanlık kusan CİA ve MOSSAD uşaklarıyla mücadele Afrin’deki şanlı mücadele kadar elzem ve ehemmiyete haizdir.

        31 Mart vakasından 15 Temmuz darbesine kadar tarikat ve cemaatlerin yüzlerce ihanetine maruz kaldı bu aziz vatan. Yeter artık, bunlara dur demenin zamanı geldi de geçiyor bile.Vatan sathına zehirli bir örümcek ağı gibi yayılan ve devlet gözetiminin dışında hareket eden bütün tarikat ve cemaat yurt ve pansiyonları derhal devlete devredilmelidir.

        Kahraman Türk Ordusu Afrin cephesinde yedi düvelin desteklediği terör örgütleri ile mücadele ederken, örümcek kafalı ekran hocaları cephe gerisinde Türk Halkının zihnini ve inançlarını bozmak için akıl almaz bir ihanete imza atmaktadırlar.

        Kim mi bu Amerikan uşağı ekran soytarıları? Dikkat ederseniz siz de kolaylıkla fark edebilirsiniz. İslam’dan bahsettiklerini söyleyen bu yobazların asıl amaçları insanımızın dini inançlarını bozmak ve kullanılamaz hale getirmektir. Hiçbirinin İslam ile yakından uzaktan bir ilgileri olmadığı gibi halkın inançlarına fesat katmaya çalışan bu hokkabazların neredeyse tamamı Amerika başta olmak üzere batılı emperyal devletlerin istihbarat servislerinin sakallı, takkeli, fesli ve sarıklı memurlarıdır.

İnsanın inançlarını saçma sapan rivayetlerle sulandıran sakallı, sarıklı, fesli ve takkeli haşhaşilerin hepsi de istisnasız cehennemlik olmalıdır. Hiçbirinin sözüne itibar etmediğim gibi haklarında en kısa zamanda yasal işlemlerin başlatılmasını yüce Türk adaletinden istirham ediyorum.

Peki kim bu hainler? Peki kim bu karanlık kafalılar? Peki kim bu gerici yobazlar? Peki kim bu yılan dilli CİA militanları? Bunlar ne yazık ki elli yıl önce vesikalık resmi bile günah kabul eden gericilerin ekranları karanlık düşüncenin tabyası haline getiren ve milletin aklına musallat olan yeni versiyonudur. Bu CİA şaklabanı ve soytarılarını söylemlerinden tanıyabilir, diğerlerinden ayıklayabilirsiniz. İsterseniz birkaçını beraber tespit etmeye çalışalım.        

Dokuz yaşında kız çocukları kart bunaklarınevlenmesini caiz gören yobazlar… Eşofmanlı kız çocuklarından ve anasının bacaklarından tahrik olan gericiler… Sümük ve sidikte kutsallık görerek bunları cehennemden koruma kalkanı olarak dayatan kuş beyinliler… Kız çocuklarının okutulmamasını isteyen ve bu saçmalıkta direten mankurtlar… Bulanık rivayetlerin karanlığında kadınların nasıl dövüleceğine dair tarifler yapan zihinsel özürlüler…

Özellikle ramazan ayında ücretleri artırılarak milletin üzerine karabasan gibi gönderilen bu şeytan uşaklarından Allah milletimizi korusun ve muhafaza etsin.

  • Abone ol