ALLAH’IN HESABI ÇETİN OLUR! Pkk’ya güveneceksin ama cemaate güvenmeyeceksin! O zaman sen bilirsin!

Küresel güçler milletinizin iki yüzyıldan beri zor yakaladığı en büyük fırsat olan bir hükümeti, Allah'ın bir nimeti olan bir iktidarı,  bin bir senaryo ve şeytanlıkla bitirmeye, indirmeye uğraşacaklar ve siz bütün gücünüzle bu iktidarı korumaya çalışacaksınız.

Hatta bu iktidarın bir gün dahi kalması için dua edecek, dua seferberliği başlatacaksınız ama bu iktidar da büyük bir ahmaklık ve vefasızlık yaparak size düşman olacak!  Yüzünüze gülüp arkadan hançerleyecek ama siz yinede hiçbir şey olmamış gibi o iktidarı korumaya olağanüstü gayret göstereceksiniz.

Kan üstüne kan kusacaksınız ama  ”Aman fitne fesat çıkmasın, aman kardeşlik zedelenmesin, aman düşmanların ekmeğine yağ sürülmesin”  diye susacaksınız!

 İçiniz acıyacak, kan ağlayacak, sesinizi çıkarmayacak ve kızılcık şerbeti içitim diyeceksiniz! Aman Allah’ım, aman Yarabbim bu ne çetin bu ne zor bir sınav!

 

ERDOĞAN VE AK PARTİ KENDİNE DE ÜLKEYE DE YAZIK ETTİ!

Erdoğan ve Ak Parti güzel insanların desteğinden rahatsız olup onları bozuk para gibi harcadıktan sonra ipin ucunu malum zalimlere kaptırdı! Çok üzülüyoruz içimiz yanıyor ama yapılacak fazlaca bir şey yok! Ak Parti kendi sonunu kendisi hazırladı.

Bu hain ve zalim çevreler hükümeti ve Erdoğan’ı çok fena götürecekler! Allah korusun bu gidişata göre sokaklarda oluk oluk “Barış” kanı akacak ve fatura tabii ki Erdoğan’a ve Ak Parti’ye kesilecek!

 

EL İNSAFFFF BU NASIL BİR VİCDAN?

Bazı cemaat ve dini gruplar Gülen Cemaati için “Sadece kendilerine hizmet ediyorlar, diğer Müslümanları dışlıyorlar!” suçlamasını yapıyorlar. El insafffff! Afrika çöllerine, Sibirya steplerine başkalarını dışlamak için mi gidiyorlar? Kendilerine hizmet için mi gidiyorlar? Bu nasıl bir vicdan?

 

DİLİ PAK MI KİRLİ Mİ?

İsrail’in Türkiye şubesi olan Ergenekon’a karşı en büyük mücadeleyi sergileyen ve Ergenekon’un da en büyük düşman olarak gördüğü ve bunu da herkesin bildiği Gülen Cemaati’ni Ergenekon ve İsrail işbirlikçisi göstermek alçaklık ve namussuzluktan çok öte bir durumdur! Hainliktir, işbirlikçilik, provokatörlük ve münafıklıktır!

 

SADECE ONLAR KALDI!

Ak Parti ortaya çıkarak halkın yarısını oyunu aldığı zaman çok sevinmiştik. Zira halkı kucaklayıcı mesajlar veriyordu. Bu iki dönem iyi kötü böyle devam etti ama sonra ne olduysa oldu söylemler değişmeye başladı. Maalesef milliyetçi ve mezhepçi söylemler öne çıkmaya başladı. İster kabul edelim ister etmeyelim şu an toplumu bütünüyle kucaklayabilen tek oluşum Gülen Grubu kaldı!

 

ALLAH’IN HESABI ÇETİN OLUR!

Pkk’ya güveneceksin ama cemaate güvenmeyeceksin! O zaman sen bilirsin!

  • Abone ol