Avcılar Derneği, Karaca Katillerini Kınadı…

3.12.2018 - Bu Yazı 741 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Avcılar Derneği, Karaca Katillerini Kınadı…

 Akçakoca Avcılar Derneği adına yazılı açıklama yapan Başkan Murteza Kalaycı, Bazı kendini bilmez eli silahlı canilerin, her gördüğü canlıya ateş etmelerini ağır bir dille eleştirerek, Deredibi – Çiçekpınar köyü arasında vurulan  Karaca katillerini eleştirdi.

Başkan Kalaycı, benzeri olayın iki yıl önce de yaşandığını ve aklanana kadar akla karayı seçtiklerini dile getirerek olayın takipçisi olacaklarını söyledi.

AKCAKOCA AVCILAR DERNEĞİ ADINA BAŞKAN MURTEZA KALAYCI ŞU AÇIKLAMAYI YAPTI…

KAMUOYUNA VE SAYIN BASIN MENSUPLARINA DUYURUDUR.

Yaşanan olaydan hicap duyuyorum

“ Bazı kendini bilmez eli silahlı AVCI OLMAYAN caniler(bizler onlara bohcacilar diyoruz) her gördüğüne ateş etmekten zevk alan manyaklar yüzünden,devletin her türlü kural kaidelerine uyan,her yıl yüzlerce tl devlete para yatırıp,doğanın ve yaban hayatın gerçek koruyucusu belgeli avcıların böyle manyaklar yüzünden lekelenip suçlu gibi ilan edilmesinden tüm AVCILAR adına hicap duyuyorum.

OLAYIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

Sayın basın mensuplarının bundan böyle muhataplarına danışmadan haber yapmamasını en azından doğru adresten bilgi alarak haber yapmalarını bekliyoruz. İki yıl öncede avcılıkla ilgisi olmayan iki kişinin karıştığı olayı açıklayana kadar sıkıntı yaşamıştık. Biz Akçakoca Avcılar Derneği olarak bu olayın takipçisi olacağız.

BULUP TEŞHİR EDECEĞİZ

Bu akşamdan itibaren kimin yada kimlerin yaptığını araştırıyoruz. Şayet derneğimiz üyelerinden gerçek avcılardan birileri karışmışsa yani o karacaya bizim avcımız ateş etmişse onu da kamuoyuna duyurup yetkili mercilere ihbar eder üyelikten de çıkartacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Saygılarımla” dedi.

AKCAKOCA AVCILAR DERNEĞİ ADINA BAŞKAN MURTEZA KALAYCI

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive