BÜYÜK BULUŞMA CUMARTESİ GÜNÜ...

22.3.2019 - Bu Yazı 1325 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

BÜYÜK BULUŞMA CUMARTESİ GÜNÜ...

 Belediye Başkanlığı seçimlerinin en iddialı isimlerinden biri olan MHP Akçakoca Belediye Başkan adayı Okan Yanmaz, Cumartesi  günü şehir meydanında Akçakoca Halkı İle buluşuyor. Cumartesi günü yapılacak merkez seçim bürosu açılışının bayram coşkusu içinde geçmesi bekleniyor.

Bundan önce yapılan bütün seçimlerde farklı farklı siyasi partilere oy vermiş insanları,‘ Bu Sefer Okan!’ sloganı ile, aynı çatı altında buluşturmayı başararak, Akçakocalıların büyük sempatisini toplayan Okan Yanmaz,  31 Mart Pazar günü yapılacak belediye başkanlığı seçimlerine iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Gittiği her seçim bölgesinde büyük bir ilgiyle karşılanan Okan Yanmaz’ın seçimin en büyük favorisi olarak gösteriliyor

VERECEĞİ MESAJLA HER KESİMİ KUCAKLAYACAK

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı  Okan Yanmaz, 23 Mart Cumartesi günü, saat 14,00’de şehir meydanında yapacağı seçim bürosu açılışında, bütün Akçakocalıları kucaklayan  önemli açıklamalar yapacağı bilgisi paylaşıldı.

YENİ BİR BAŞLANGICA İHTİYACIMIZ VAR

 İş bulamadığı için başka şehirlere göç etmek zorunda kalan çocuklarımızın göç etmediği, gençlerimizin geleceğine umutla baktığı bir ilçe olmak için yeni bir başlangıca ihtiyacımız var diyen Okan Yanmaz, “ yeni bir başlangıç yapmak için halkımızdan destek istiyoruz”  dedi.

MHP adayı Okan Yanmaz son olarak, “ 23 Mart 2019 (Cumartesi Günü) saat 14,00 ‘de şehir meydanında yapılacak seçim bürosu etkinliğimize tüm halkımız davetlidir “ dedi.

Seçi bürosu davetine katılan vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunulacağı, seçim bürosu açılışına katılmak isteyen vatandaşlar için mahallerden ücretsiz servis aracı kaldırılacağı bildirildi.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive