ESKİ SİYASETÇİLERLE BULUŞTU

26.3.2019 - Bu Yazı 1091 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

ESKİ SİYASETÇİLERLE BULUŞTU

 Seçim çalışmalarını sürdüren MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz, eski siyasetçileri bir araya topladı. Toplantıda konuşan Yanmaz, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde destek istedi.

31 Mart Yerel Seçimleri’nde zafer kazanmak için çalışmalarını aralıksız sürdüren MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz, dün akşam eski siyasetçilerle buluştu. Toplantıya Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın yanı sıra Bolu Eski Milletvekili Necmi Hoşver, Akçakoca Belediyesi Eski Başkanı Gürol Kibar ve çok sayıda eski siyasetçi katıldı.

Toplantıda konuşan Okan Yanmaz, Akçakoca’nın sorunlarına değinerek, Türkiye’nin ilk turizm kenti olan Akçakoca’nın bugünkü durumunu hatırlatarak, bu durumun, sadece turizm konusu olmadığını, beraberinde istihdam ve üniversite konusunu da çıkmaza soktuğunu söyledi. Yanmaz, “Senelerdir Akçakoca’da yapılacağı söylenip yapılmayan bir çok şey var. Örneğin, istihdam konusu. Her seçim zamanı sözler veriliyor ama hiç biri tutulmuyor. OSB konusu Akçakoca için çok önemli. Tabiki uzun bir süreç fakat acilen yatırımcı çekmek gerekiyor. Şimdiki idareciler bırakın yatırım çekmeyi, gelen yatırımı bile buradan kaçırıyorlar, ilgilenmiyorlar. Dünyanın, Türkiye’nin en büyük firmalarını böyle ellerinden kaçırdılar ve şimdi gençlerimiz çalışmak için şehir dışına gitmek zorunda kalıyorlar.” İfadelerine yer verdi.

Belediyecilik anlayışının toplumla istişare ederek olması gerektiğini ve kendisinin böyle bir belediyecilik anlayışı ile Akçakoca Belediye Başkanlığı yapacağını ifade eden Yanmaz, “Göreve geldiğimiz zaman, projelerimizi Akçakocalılar’ın kararları doğrultusunda gerçekleştireceğiz. Projelerimiz hazır olacak ve hangisinin yapılaması gerektiğine Akçakocalılar oy vererek karar verecek. Böylece Akçakoca’yı Akçakocalılar ile birlikte güzelleştireceğiz.” Şeklinde konuştu.

Okan Yanmaz’ın toplantıda söylediklerinin umut verici olduğunu, Akçakoca için Okan Yanmaz’ın bir fırsat olduğunu dile getiren eski siyasetçiler, 31 Mart seçimlerinden sonra Akçakoca’yı güzel günlerin beklediğini söyledi.

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  
Başkanlar, Belediye Birliği seçimi için Buluştu
Başkanlar, Belediye Birliği seçimi için Buluştu...
  
2 Bin Kişi İftar Sofrasında Buluştu
2 Bin Kişi İftar Sofrasında Buluştu...
  
Eski Kız Arkadaşını Rehin Aldı
Eski Kız Arkadaşını Rehin Aldı...
  
Keskin’den, Teşekkür Ziyaretleri
Keskin’den, Teşekkür Ziyaretleri...
  
MUSTAFA KESKİN'E AK PARTİ İÇİNDEN TEPKİ
AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’e Akçakoca AK Parti teşkilatından sert tepki geldi. ...
  
600 FİDAN TOPRAKLA BULUŞTU
600 FİDAN TOPRAKLA BULUŞTU...
  
ESKİ SİYASETÇİLERLE BULUŞTU
Seçim çalışmalarını sürdüren MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz,...
  
KESKİN'DEN KAYNAŞLI ÇIKARTMASI
KESKİN'DEN KAYNAŞLI ÇIKARTMASI...
  
Keskin'e Çirkin Saldırı
Keskin'e Çirkin Saldırı...
  
Yeni parti kurma çalışmaları için AK Partili eski bakanlardan bir heyet oluşturuldu; perde arkasındaki isim Abdullah Gül
Yeni parti kurma çalışmaları için AK Partili eski bakanlardan bir heyet oluşturuldu; perde arkasında...
  
Sula, Öğrencilerle Buluştu
Sula, Öğrencilerle Buluştu...
  
Özlü, Fabrikadaki İşçilerle Buluştu
Özlü, Fabrikadaki İşçilerle Buluştu...
  
Çocuklarını eski eşine teslim etmeye gitti, öldürüldü
Çocuklarını eski eşine teslim etmeye gitti, öldürüldü...
  
17 ÜNİVERSİTENİN REKTÖRLERİ DÜZCE’DE BULUŞTU
17 ÜNİVERSİTENİN REKTÖRLERİ DÜZCE’DE BULUŞTU...
  
ÖZLÜ DÜZCELİ GÜRCÜLERLE BULUŞTU...
Özlü “Düzce bizim evimiz”...
  
Özlü “Düzce’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak”
Özlü “Düzce’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak”...Emlak8.Net