ESKİ SİYASETÇİLERLE BULUŞTU

26.3.2019 - Bu Yazı 1280 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

ESKİ SİYASETÇİLERLE BULUŞTU

 Seçim çalışmalarını sürdüren MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz, eski siyasetçileri bir araya topladı. Toplantıda konuşan Yanmaz, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde destek istedi.

31 Mart Yerel Seçimleri’nde zafer kazanmak için çalışmalarını aralıksız sürdüren MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz, dün akşam eski siyasetçilerle buluştu. Toplantıya Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın yanı sıra Bolu Eski Milletvekili Necmi Hoşver, Akçakoca Belediyesi Eski Başkanı Gürol Kibar ve çok sayıda eski siyasetçi katıldı.

Toplantıda konuşan Okan Yanmaz, Akçakoca’nın sorunlarına değinerek, Türkiye’nin ilk turizm kenti olan Akçakoca’nın bugünkü durumunu hatırlatarak, bu durumun, sadece turizm konusu olmadığını, beraberinde istihdam ve üniversite konusunu da çıkmaza soktuğunu söyledi. Yanmaz, “Senelerdir Akçakoca’da yapılacağı söylenip yapılmayan bir çok şey var. Örneğin, istihdam konusu. Her seçim zamanı sözler veriliyor ama hiç biri tutulmuyor. OSB konusu Akçakoca için çok önemli. Tabiki uzun bir süreç fakat acilen yatırımcı çekmek gerekiyor. Şimdiki idareciler bırakın yatırım çekmeyi, gelen yatırımı bile buradan kaçırıyorlar, ilgilenmiyorlar. Dünyanın, Türkiye’nin en büyük firmalarını böyle ellerinden kaçırdılar ve şimdi gençlerimiz çalışmak için şehir dışına gitmek zorunda kalıyorlar.” İfadelerine yer verdi.

Belediyecilik anlayışının toplumla istişare ederek olması gerektiğini ve kendisinin böyle bir belediyecilik anlayışı ile Akçakoca Belediye Başkanlığı yapacağını ifade eden Yanmaz, “Göreve geldiğimiz zaman, projelerimizi Akçakocalılar’ın kararları doğrultusunda gerçekleştireceğiz. Projelerimiz hazır olacak ve hangisinin yapılaması gerektiğine Akçakocalılar oy vererek karar verecek. Böylece Akçakoca’yı Akçakocalılar ile birlikte güzelleştireceğiz.” Şeklinde konuştu.

Okan Yanmaz’ın toplantıda söylediklerinin umut verici olduğunu, Akçakoca için Okan Yanmaz’ın bir fırsat olduğunu dile getiren eski siyasetçiler, 31 Mart seçimlerinden sonra Akçakoca’yı güzel günlerin beklediğini söyledi.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive