Saniye İçinde Yönlendiriliceksiniz

Keleş: 'Hedefimize Ulaştık'

1.1.2017 - Bu Yazı 1283 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Keleş: 'Hedefimize Ulaştık'

 Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, 2016 yılı için yayınladığı mesajda tüm vatandaşlar için sağlık ve huzur diledi. Düzce belediyesi olarak tüm hizmetlerin insan odaklı olarak yapıldığını vurgulayan Başkan Keleş, "Hizmetlerin tek ölçüsü vardır, o da insandır. Tüm çabalarımız, faaliyetlerimiz bu şehirde yaşayan herkesin refah ve huzuru içindir. 2017 yılı ise, eksik kalan işlerimizin tamamlandığı yıl olacaktır. Yeni yılın barış ve huzur getirmesini diliyor, tüm vatandaşlarımıza sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler diliyorum" ifadelerini kullandı.

 2016 yılında şehir genelinde fiziki yapılaşmadan sosyal ve kültürel gelişimlere kadar her alanda yatırım projelerini hayata geçirdiklerini belirten Başkan Keleş, "Yıl içinde programladığımız tüm işlerimiz için çalıştık. Bazılarını tamamladık, bazıları devam ediyor, bazıları da proje süresi içinde yürütüleceğini söyledi.

TERMİNAL VE KÜLTÜR MERKEZİNİ BİTİREREK HİZMETE AÇTIK

Düzce belediyesi olarak 2016 yılında gerçekleşen faaliyetleri sıralayan Başkan Keleş, “ Yıllardır kangren haline gelen Terminal ve Kültür Merkezini bitirerek hizmete geçirdik. Bundan dolayı gururluyuz. Nikah salonumuzu, aşevimizi, 60 yaş ve üstü yaşam merkezimizi hayata geçirdik. 15 Temmuz Şehitler Parkımızı neredeyse tamamladık, 2017 yılı içinde resmi açılışının yapılacağını “ söyledi.

SIRADA ESKİ SANAYİ ÇARŞISININ DÖNÜŞÜMÜ VAR

Yazılı olarak yaptığı değerlendirmede Düzce genelinde yapılan asfalt ve kentsel dönüşüm çalışmalarına değinen Başkan Keleş, “ Camikebir mahallesindeki Kentsel Dönüşüm projemiz tamamlandı. Bu alandaki TOKİ konutlarının satışına geçildi. Sırada Kültür mahallesindeki eski sanayi çarşısı alanında kentsel dönüşüm uygulaması kaldı. Bunun da fizibilitesini tamamladık. Bakanlıklar düzeyinde görüşmelerimiz sürüyor. Asfalt üretimi için asfalt plentimizi kurduk. Günde 2 bin 600 ton asfalt üretimi yapabiliyoruz. Özellikle de asfaltlamada hedefimize ulaştık. Ana arterlerimizde asfaltlamayı tamamladık, İstanbul ve Hastane caddelerine Bazalt asfalt ile kullanım ömrünün daha da uzatıldığını” açıkladı...

DOĞALGAZDA HEDEF YÜZDE 100’E ULAŞMAKTIR

Açıklamasında alt ve üstyapı çalışmalarına değinen Başkan Keleş, “ Çevre yollarımızla ilgili saha çalışmalarına başladık, bir kısmında kamulaştırma görüşmeleri yapılıyor. Doğalgaz yatırımları için birçok bölgemizde alt yapı çalışmalarını tamamladık ve gaz verilmesi sağlandı. Doğalgazda hedef yüzde 100’e ulaşmaktır. Ulaştırma ağı üzerinde ciddi adımlar atıldı. Otobüs filomuz zenginleştirildi ve yeni güzergahlar açıldı. Körüklü otobüsleri seferlere koyduk. Elektrikli otobüsümüz test sürüşlerine başladı. Alt ve üst yapıda daha birçok proje yıl içinde uygulandığını “ söyledi.

2017 YILI EKSİK KALAN İŞLERİMİZİN TAMAMLANDIĞI YIL OLACAK

2017 yılının Düzce için atılım yılı ve eksik işlerin tamamlanması olarak gördüğünü söyleyen Başkan Mehmet Keleş, açıklamasının sonunda;  “ Sosyal ve Kültürel alanda özellikle, uluslar arası sempozyum Düzce adına ses getirdi. Konuralp'in tarihi ve turizmi üzerine, AB projeleri kapsamında önemli adımlar atıldı. Geleneksel hale getirdiğimiz sosyal projelerimiz aksatılmadan yürütüldü. Tüm çalışmalarımızda, projelerimizde, vatandaşlarımızın refahı, huzurunu, beklentilerini dikkate aldık" Başkan Mehmet Keleş, Düzce'nin yatırım projeleri ile kalkınacağını ve güçleneceğini işaret ederek, " Süregelen işlerimiz var. Bunlar zamana yayılmıştır. Bunlar için de tüm hizmet birimlerimiz koordineli olarak çalışmaktadır. 2017 yılı eksik kalan işlerimizin tamamlandığı yıl olacaktır. Yeni yılın barış ve huzur getirmesini diliyor, tüm vatandaşlarımıza sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler diliyorum" ifadelerini kullandı.

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  
KELEŞ: BÜYÜK BİR İVME KAZANDIK
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, çalışmalarının büyük bir ivme kazandığını ve hazırlanan projel...
  
Keleş: Daha Hızlı Büyüyen Türkiye için EVET!
Düzce Ak Parti İl Teşkilatı'nın İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuşma yapan Düzce Belediye Başk...
  
Başkan Keleş:” 21’inci EMITT Fuarına katılıyoruz
Kısa adı EMITT olan Doğu Akdeniz Uluslar Arası Turizm ve Seyahat Fuarı 21’incisi için Beylükdüzü TÜ...
  
Keleş: 'Hedefimize Ulaştık'
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, 2016 yılı için yayınladığı mesajda tüm vatandaşlar için sağlık...
  
Keleş: Bayram gönül birliğimize vesiledir
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Keleş mes...
  
Keleş: Gururluyuz
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce Milletvekili Dr. Faruk Özlü’nün 65. Hükümette Bilim, Sana...
  
Keleş: Mahkeme ve bakanlık kararına kadar buraya çöp dökmeyeceğiz
Bir süredir kamuoyunu meşgul eden Hecinler mevkiindeki Katı Atık Deposundaki gelişmeler üzerine Düzc...
  
...
  
...
  
...
  
Keleş: “ Düzce Kazandı”
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, 1 Kasım seçimlerini değerlendirdi. Türkiye’nin ve Düzce’nin siy...
  
Keleş: Birliğimizi, kardeşliğimizi güçlendirelim
Düzce Belediyesi Geleneksel Bayramlaşma Töreninde Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve protokol üyeleri ...
  
Keleş: Herkes sağduyulu olmalıdır
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, son günlerde yaşanan terör ve saldırı olayları karşısında herke...
  
Keleş: Her tarafa bazalt asfalt yapacağız
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, şehir merkezinde başlayan bazalt asfalt çalışmalarının bulvarla...
  
Keleş: Karla mücadelede sınıfta kalmadık
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş gazetemize yaptığı açıklamada; hava kirliliği ve Avusturya'ya ya...
  
Keleş: İmkanlarımız kısıtlı, ihtiyaçlar sınırsız
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, paraya ihtiyaç olduğunu belirterek "İmkanlar kısıtlı ihtiyaçlar...