BALIKESİRE 4 SPORCU İLE KATILACAĞIZ

1.08.2019 - Bu Yazı 752 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

BALIKESİRE 4 SPORCU İLE KATILACAĞIZ

  Düzce Belediyespor yağlı güreş takımı Balıkesir ilinde her yıl yapılan Geleneksel Kurtdere güreşlerinde mücadele etmek için Balıkesir iline gitti. Tek hedef bu tarihi güreşlerde başarılı olmak olacak.

 Tarihi Balıkesir Kurtdere'li Mehmet pehlivan adına düzenlenen. Kurtdere güreşlerine  Düzce Belediyespor Güreş takımı 4 Sporcu ile katılıyor. Balıkesir’e gitmeden görüşlerini aldığımız Düzce Belediyespor takımının Yağlı Güreş takımının Koordinatörü İsmet Özmetin; “Türkiye'de yaz aylarında yapılan çeşitli güreşlere davet ediliyoruz bizler Düzce ili olarak tercih edilen illerden biriyiz. Biz de elimizden geldiğince bu güreşlere katılıyoruz. Balıkesir’de yapılacak olan güreşlere 4 sporcu bir antrenör ile katılıyoruz. Küçük orta boyunda boy atlaması var. Küçük ortada Ersin Özmetin ve  Cüneyt Çatak, Küçük orta Büyük  boyda Oktay Argan. Büyük ortada Zülfikar Çakıroğlu ile katılıyoruz. Antrenör olarak da ben takımla birlikte olacağım. Tek hedefimiz başarılı olmak olacak. Yağlı Güreş  Antrenmanlarımızı Kalıcı Konutlarda bulunan  Çolak İsmail Er meydanında yapıyoruz. Haftanın iki günü Yağlı güreş antrenmanı ve üç gününü ise kros ve koşu antrenmanları yaparak geçiriyoruz. Tek hedefimiz Ata sporumuz yağlı güreşte Düzce Belediyespor olarak bir yerlere gelmek. Alt yapılarımızdan adeta sporcu fışkırıyor. Gelecekte Düzce ili Atasporumuz yağlı güreşte söz sahibi olacaktır biz bu inançla çalışıyoruz” dedi.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive