Fen İşlerinin Başına Okan Kaltu Geçti

4.09.2019 - Bu Yazı 1164 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Fen İşlerinin Başına Okan Kaltu Geçti

 Düzce Belediyesi birim müdürlerindeki değişim rüzgarı devam ediyor. Kurum içi verimliliğin arttırılması amacıyla başlayan değişime bugün bir yenisi daha eklendi. Düzce Belediyesinin çeşitli birimlerinde başarılı çalışmaları ile göz dolduran Okan Kaltu Fen İşleri Müdürü görevine getirildi.

 Kurum içi verimliliğin artırılması amacıyla geçtiğimiz Temmuz ayında Düzce Belediyesinde birim müdürlerinde değişime gitmişti. 65. Hükümet Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün değişim için düğmeye basması ile birlikte belediyede tepeden tırnağa yenilenme süreci devam ediyor. Bu kapsamda daha önce Su Kanalizasyon işleri Müdürü olan ve vekaleten Fen İşleri Müdürlüğü görevine vekaleten bakan  getirilen Samet Gümüş’ün yerine Okan Kaltu getirildi. Samet Gümüş ise Su ve Kanalizasyon Müdürü olarak görevine devam edecek.  Daha önce imar işleri ve Fen işlerinde birimlerinde çeşitli görevlerde bulunan deneyimli isim Kaltu bundan böyle Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürü olarak görev yapacak.

Önümüzdeki günlerde de Düzce Belediyesinde personelin çalışma verimliliğini artırmak, kadrolarda gençleşme ve yenilenmeyi sağlamak üzere liyakat ve yeterlilik sahibi personellerin uzmanlık alanine göre istihdam edilmesine devam edileceği konuşuluyor.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive