HER GÜN FARKLI ATÖLYE

7.02.2020 - Bu Yazı 3117 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

HER GÜN FARKLI ATÖLYE

  2023 Eğitim Vizyonu kapsamında Çilimli Anaokulu, Tasarım Beceri Atölyeleriyle 21. yy. Becerilerini ele alarak yenilikçi çalışmalara devam ediyor.

 Tasarım Beceri Atölyesi kapsamında; Doğal Malzemelerden Süs Yapımı,  Etamin İşleme,  Halı Dokuma, Atıklardan Materyal Yapımı etkinlikleri, Yaşam Beceri Atölyesi’nde Mutfak Çalışmaları, Robotik Kodlama Atölyesi’nde çocukların yaratıcılıklarını destekleyen Robotik Kodlamalar, Oyun ve Hareket Atölyesi’nde her sabah Yoga ve Zumba çalışmaları, Müzik Atölyesi’nde ise Orff ve Ritim Çalışmaları faaliyet gösteriyor.

Tasarım ve Beceri Atölyesi’nde temel amaç; dikkat, koordinasyon, miktar algılaması, bütüncül bakabilme, üretebilme, kendini ifade edebilme, özgün fikirler ortaya çıkartma ve yaratıcılığı desteklemek.Bu çalışmalar çocukların sosyalleşmelerine katkıda bulunarak, işbirliği ve ekip olarak çalışmayı da öğretiyor. Çocuklarda daha kalıcı bir öğrenme sağlamak için tüm etkinlikler somut öğretim yoluyla, çocukların gelişim özelliklerine uygun olarak yapılıyor.

Bu faaliyetlerle Çilimli Anaokulu, çocukların her şeyi yaparak-yaşayarak öğrenmesi hedefleniyor.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.EN ÇOK OKUNANLAR

Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive