Koloğlu'nun Projeleri Göz Dolduruyor

26.2.2019 - Bu Yazı 2077 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Koloğlu'nun Projeleri Göz Dolduruyor

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından Cumayeri Kapalı Spor Salonu'nda aday tanıtım toplantısı yapıldı. Toplantıda MHP Cumayeri Belediye Başkan Adayı Mustafa Koloğlu rüzgarı esti.

MHP Cumayeri Belediye Başkan Adayı Mustafa Koloğlu'nun poje tanıtımı için Cumayeri Kapalı Spor Salonu'nda MHP Aday Tanıtım Toplantısı düzenlendi. Toplantıda Cumayeri için yapmayı düşündüğü çalışmalardan bahseden MHP Cumayeri Belediye Başkan Adayı Mustafa Koloğlu, katılımın yoğun olduğu toplantıda dikkat çeken isim oldu.

Çalışmalarında kendisine destek olanlara teşekkür eden Koloğlu, "Karar çıktığında beni telefonla arayan, beni bu göreve layık gören arkadaşlarıma, dostlarıma ve Cumayeri halkına teşekkür ederim. Siyasete atıldığımız 2004 yılından bu yana iyi gününde kötü gününde partiyle olan herkese selam ederim. Bizi kırmayıp bizimle beraber yürüyen, çalışmalarımızın hiçbirinde bize karşı çıkmayan meclis üyesi arkadaşlarımıza teşekkür ederim." dedi.

51 projesi olduğuna da değinen Koloğlu, konuşmasına şu cümlelerle devam etti:

"Değerli dostlarım biliyorsunuz Cumayeri Belediyesi'nin 51. yılında 50 artı bir vizyon projemiz var. burada hepsini anlatıp zamanınızı almayacağım. Tüm projelerimizi Cumayeri'ni güzelleştirmek için şekillendirdik. Kent Konseyi herkesin temsil edildiği bir danışma meclisidir. Üreten belediyecilik anlayışıyla 3 projemiz var. Bunlar hidroelektrik, güneş ve rüzgar enerjisi santralleridir. Bu kaynaklarla elektrik anlamında belediyemize ciddi bir ekonomik kaynak kazandıracağız. Şimdi duyuyorum bunları yapamaz deniliyor. Onlar, bu zamana kadar çoğu şeye inanmıyorlardı. Çünkü bizim vizyonumuz var, teşkilatımız var, inancımız var. Sosyal ve kültürel etkinlikler, aile danışmanlığı gibi projelerimiz de var. Mezarlıklar projesi, demiryolu peyzaj projesi, Kalıcı Konutlar sosyal alan projesi, kültür, turizm projesi, Bahçelievler projesi, bisiklet yolu projesi, fidan üretim tesisi projesi, başkan mahallemizde projesi, şeffaf belediyecilik projesi, belediye prestij binası projesi önemli projelerdir."

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive