TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU

23.09.2019 - Bu Yazı 2332 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU

  Cumayeri’nden ikinci kez Türkiye birincisi çıktı. 2015 Yılında yapılan ezan okuma yarışmasında Rıdvan Akbaş Türkiye Birincisi olmuştu. Bu kez de İzmir Konak Hisar camiinde düzenlenen yarışmada Cumayeri Yeni Cami İmam Hatibi Muhammed Said Sezer Kur’an-ı Kerim’i güzel okuma Türkiye Birincisi olarak göğsümüzü kabarttı.

 

Cumayeri’nden ikizci kez Türkiye birincisi çıktı. 2015 Yılında yapılan ezan okuma yarışmasında Rıdvan Akbaş Türkiye Birincisi olmuştu. Bu kez de İzmir Konak Hisar camiinde düzenlenen yarışmada Cumayeri Yeni Cami İmam Hatibi Muhammed Said Sezer Kur’an-ı Kerim’i güzel okuma Türkiye Birincisi olarak göğsümüzü kabarttı.

Camiler ve Din Görevlileri haftası kutlama etkinlikleri çerçevesinde başlatılan "Hafızlık, Kur'an-ı Kerim'i ve Ezanı Güzel Okuma, Etkili Hutbe Sunumu" yarışmasının finali yapıldı. Cumayeri Yeni Cami İmam Hatibi Muhammed Said Sezer yarışmada Türkiye Birincisi oldu. 

2019 yılı camiler ve din görevlileri haftası münasebetiyle düzenlenen "Hafızlık, Kur'an-ı Kerim'i ve Ezanı Güzel Okuma, Etkili Hutbe Sunumu" yarışmasının finali yapıldı. Yarışmada bölgemizi temsilen giren Cumayeri Yeni Camii İmam hatibi Muhammed Said Sezer Türkiye Birincisi olarak ilimizi gururlandırdı. 

Başarılı İmam Ankara'da yapılan çeyrek finalde ““Kur’an-ı Kerim’i Güzel okuma” kategorisinde birinci olmuş, daha sonra 10 il arasında düzenlenen yarışmada Batı Karadeniz Bölge Birincisi olmuştu. Muhammed Said Sezer son olarak 16.sı düzenlenen ve İzmir Konak Hisar Camiinde yapılan final yarışmasında 2019 yılı Kuranı Kerimı güzel okuma Türkiye Birincisi olarak Düzce'nin gururu oldu. 

Oxijen Medya olarak Cumayeri Yeni Cami İmam Hatibi Muhammed Said Sezer'i kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive