''BİLİNÇSİZ DAVRANIYORUZ''

18.7.2017 - Bu Yazı 864 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

''BİLİNÇSİZ DAVRANIYORUZ''

İstanbul caddesinin Trafiğe kapatılmasının ardından cadde girişine koyulan uyarı levhaları ve yapılan bisiklet yolları duyarsız ve bilinçsiz bisiklet sürücüleri tarafından görmezden geliniyor.

Zabıta ekipleri ve trafik ekiplerinin ortaklaşa yaptığı uygulamaları dahi umursamayan bisiklet ve motosiklet sürücüleri cadde üzerinde gelişi güzel ilerlemesi yayaları tehlikeye sokmaya devam ediyor.

Bisiklet ve Motosiklet sürücüleri için yapılan bisiklet yollarını kullanmayan sürücülere cadde içerisindeki yayalar tepki gösteriyor. Caddenin kapatılmasından memnun kaldıklarını ifade eden vatandaşlar bisiklet ve motosiklet sürücülerinin süratle yanlarından geçmesinden ve bisiklet yolunu kullanmamalarından şikâyetçi. Zabıta ve trafik ekiplerinin  İstanbul caddesi üzerinde bisiklet ve motosiklet uygulamalarını sıklaştıracağı bildirildi.

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  
...
  
''BİLİNÇSİZ DAVRANIYORUZ''
İstanbul caddesinin trafiğe kapatılmasının ardından motosiklet ve bisikletlilerin cadde içerisinde g...
  
Bilinçsiz antibiyotik kullanımına dikkat
Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Farmakoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Ertuğrul Kaya, antibiyo...
  
...
  
...
  
...
  
...
  
...
  
...