BAKAN ÖZLÜ’DEN 4 MÜJDE

10.2.2018 - Bu Yazı 887 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

BAKAN ÖZLÜ’DEN 4 MÜJDE

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce’ye eli dolu geldi..

 Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Muncurlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi, Kalıcı konutlar Necmettin Erbakan Halk Kütüphanesi ve Gençlik Merkezi ile şehir merkezinde bulunan Ağız Diş Sağlığı Çocuk Semt Polikliniğin açılışlarını gerçekleştirdi. Bakan Özlü Düzce’ye 4 büyük yatırım müjdesi verdi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü bir dizi açılış ve programa katılmak üzere Cumartesi günü Düzce’ye geldi. Kaynaşlı gişelerinde AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ve parti yönetim kurulu tarafından karşılanan Özlü 4 açılış programına katıldı.

Açılış törenine Bakan Özlü ve eşi Onur Özlü’ye Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Milletvekilleri Fevai Arslan ile Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Sağlık Müdürü İbrahim Özcan, İl Müftüsü Selami Emen, AK Parti İl Başkan Hikmet Keskin, ilçe belediye başkanları, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

HASTALARLA SOHBET ETTİ

Bakan Özlü ve beraberindeki heyet ilk olarak Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezinin açılışını yaptı. Ardından hastalarla sohbet ederek onlara karanfil verdi. Bakan Özlü daha sonra Kalıcı konutlarda bulunan Necmettin Erbakan Halk Kütüphanesi, Gençlik Merkezi ve Ağız Diş Sağlığı Çocuk Semt Polikliniğin açılışlarını gerçekleştirdi.

PROTOKOL ÜYELERİ ATIŞ TALİMİ YAPTI

Necmettin Erbakan Halk Kütüphanesi açılış programına Saadet Partisi İl Başkanı Birkan Mertol da katıldı. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından kütüphaneyi gezen Özlü ve beraberindekiler kütüphane hakkında çalışanlardan bilgi aldı. Özlü daha sonra Kalıcı Konutlar eski işyerlerindeki Gençlik Merkezi’nin açılış törenine katıldı. Gençlik Merkezi’ndeki müzisyenlerin söz ve bestesi kendilerine ait “Ecdada Emanet” isimli şarkı Özlü ve beraberindekilerden tam not aldı. Özlü ayrıca, Gençlik Merkezindeki Servet Sivrikaya Atış Poligonundaki atış programına da katıldı. Protokol üyeleri burada atış talimi yaptı. Bakan Faruk Özlü son olarak 5 Şubatta hasta kabulüne başlayan Ağız Diş Sağlığı Çocuk Semt Polikliniğinin açılışı yaptı yetkililerden bilgi aldı.

DÜZCE'YE 4 BÜYÜK FABRİKA YATIRIM İÇİN GELİYOR

 Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce’ye 4 büyük yatırım müjdesi verdi. Bakan Özlü, “Düzce 4 büyük yatırım getireceğiz. Bunlardan birisinin ön imzası yapıldı. Gıda sanayi ile ilgili yaklaşık bin kişinin çalışacağı Türkiye’nin en meşhur gıda fabrikalarından birisi Düzce’ye gelecek. İkinci büyük yatırım ise mobilya sektöründe olacak.  Büyük bir mobilya fabrikası ile anlaştık. Yurt dışına ihracat  yapan çok tanınmış bir firma Düzce’ye gelecek. Üçüncüsü ise  elektrikli ev aletleri firması. Onlarla da  görüşmelerimiz sürüyor. Dördüncü olarak da büyük bir metalürji fabrikasını Düzce’ye getireceğiz” dedi.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, yerli otomobil ile ilgili yaptığı açıklamada şirketleşmenin devam ettiğini belirterek” Yer konusunda yapılmış hiç bir çalışma yok” dedi.

YERLİ OTOMOBİL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Bakan Özlü, yerli otomobil ile ilgili yer konusunda bir gelişmediğinin olmadığını söyledi.   Henüz daha çalışmaların devam ettiğini kaydeden Özlü ” Şirketleşme ve bir ceo atama aşamasındayız. Yer konusunda yapılmış hiç bir çalışma yok. 22 ilden yer konusunda talepler var. Bu talepler önümüzdeki 1.5-2 yıl içinde 

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive