Bir Çocuk Bir Dünya

26.3.2018 - Bu Yazı 680 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Bir Çocuk Bir Dünya

 Düzce Üniversitesi Sosyal Hizmet 3.sınıf öğrencilerinin, Öğretim Üyesi Çetin Yılmaz yönetiminde ki Müdahale 3 dersi kapsamında yaptıkları “Bir Çocuk Bir Dünya” isimli proje, gerek Düzce Üniversitesi gerekse Düzce ili açısından kaynaşma sağlamayı, var olan algıyı sosyal hizmet bakış açısıyla yok etmeyi ve insan hakları çerçevesinde bir bakışla kayıp neslin eşiğinde olan çocukların değerli zaman geçirmesini amaçlamaktadır.

 Tanışma etkinliği ile başlayıp, kahvaltı ve sinema etkinliği ile devam eden proje piknik ve müze gezisi ile devam edecektir. Var olan algıyı bir nebze olsun kırmak için bu projenin gerekli olduğunu düşünen sosyal hizmet öğrencileri, enternasyonal dünya görüşünün önemini vurgulamışlardır.

Acımak ya da küçük görmek yerine insan onurunu odağa koyduklarını söyleyen sosyal hizmet öğrencileri değişim ajanlığı vasfının önemine değinmişlerdir.

Mr Bay cafede yapılan kahvaltı etkinliği neşeli görüntülerle noktalanırken işletme sahibi Zülkif Bey projeye katkı sağlamıştır.

Çocukların değerli zaman geçirmesinde emeği geçen Mr Bay cafe sahibi Zülkif Bey esnaf olarak ellerinden gelen desteği sağlayacaklarını ve insani görevleri olduğuna değinmişlerdir.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive