"Bağımlılıkla Mücadelede Temel Farkındalık"

3.4.2018 - Bu Yazı 783 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

 Düzce Valiliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Düzce İl Sağlık Müdürlüğü Bağımlılıkla Mücadele İlkadım Merkezi ve Düzce Üniversitesi Bağımlılıkla Mücadele Uygulama ve Araştırma Merkezi (DÜBAM) işbirliği Protokolü kapsamında; ilimiz özel ve resmi tüm eğitim kurumlarında görev yapan 4800 öğretmen ve idarecimize yönelik 6-26 Mart tarihleri arasında gruplar halinde yapılması planlanan "Bağımlılıkla Mücadelede Temel Farkındalık" eğitimleri tamamlandı.

 Söz konusu eğitimlere idareci ve öğretmenlerimizin yanı sıra İlçe Kaymakamları, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İlçe Bağımlılıkla mücadele kurulu üyelerinin tamamı katılmıştır. Gruplar halinde planlanan eğitimler Düzce Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Dilek AKKUŞ, İl Sağlık Müdürlüğü Sosyal Çalışmacısı Feride SELVİ, İl Sağlık Müdürlüğü Psikoloğu Zeynep ALÇELİK, Müdürlüğümüz Rehber Öğretmenleri Ayla Karacaoğlu Poçan , Nazife Aydın ve Rumeysa Köse tarafından 10´u  Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde, 1´i Osman Kuyumcu Anadolu İmam Hatip Lisesinde ve 2´si de Akçakoca Öğretmenevi´nde olmak üzere toplam 13  grupta 4800 kişiye eğitim verildi.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive