Saniye İçinde Yönlendiriliceksiniz

Hastanelere 10 gün içerisinde 50 personel ataması yapılacak

29.8.2018 - Bu Yazı 404 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Hastanelere 10 gün içerisinde 50 personel ataması yapılacak

2019 yılında Düzce’de asfaltsız köy yolu kalmayacağını söyleyen Keskin, Eksiklikler ile alakalı sağlık bakanlığı ile birlikte bir çalışma yürütüyoruz. 10 gün içerisinde 50 personel ataması yapılacağını söyledi...

 AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin “Ben 4 yıldır il başkanıyım. 4 yılda 4 seçim bir darbe atlatmış bir teşkilatız. Bu dönem içerisinde biz her gün bir program yapıyoruz. 7/24 sahada çalışıyoruz. Seçim sonrası mahallelerimizi, köylerimizi, ilçelerimizi dolaşıyoruz, teşekkür ziyareti yapıyoruz. 4 yıldır tüm teşkilatlarımız ile sahadayız” dedi. Keskin, Pazartesi günü yeni fındık fiyatının açıklanmasını beklediklerini söyledi.

 AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, basında çıkan haberler üzerine açıklama yaptı. Keskin, parti içinde basın biriminde değişiklik yaptıklarını ve bu değişikliğin ardından sosyal medya da faaliyetlerin daha sık paylaşıldığı için yanlış anlama olduğunu söyleyerek “Seçim sonrası mahallelerimizi, köylerimizi, ilçelerimizi dolaşıyoruz, teşekkür ziyareti yapıyoruz. Tüm teşkilatlarımız ile sahadayız. Bugüne kadar yaptığımız gezileri ve programları sosyal medya da çok fazla yayınlamıyorduk. Basın birimimizde bir değişiklik yaptık ve ardından tüm ziyaretlerimizi sosyal medyada paylaşmaya başladık” dedi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keski, seçim sonrası teşekkür ziyaretleri yaptıklarını söyleyerek “Seçim sonrası mahallelerimizi, köylerimizi, ilçelerimizi dolaşıyoruz, teşekkür ziyareti yapıyoruz. Tüm teşkilatlarımız ile sahadayız. Bazı basın mensupları bizim gezilerimiz ile alakalı “İl başkanı ve ekibi yeni bir seçim için program yapıyor, sahaya indiler” şeklinde haberler yaptılar. Sağ olsunlar bizi takip ediyorlar. Ama şunu özellikle belirtmek istiyorum. Ben 4 yıldır il başkanıyım. 7 Haziran, 1 Kasım, 15 Temmuz darbe girişimi, referandum ve 24 Haziran seçimlerini atlattık. 4 yılda 4 seçim atlatmış bir teşkilatız. Bu dönem içerisinde biz her gün bir program yapıyoruz. 7/24 sahada çalışıyoruz. Pazartesi günleri parti binamızda vatandaşlarımız ile bir araya geliyoruz. Salı ve Çarşamba günleri toplantılar yapıyoruz. Diğer günlerde köy, mahalle ziyaretleri yapıyoruz. Bizim bu gezilerimizin önümüzde ki yerel seçimler ile bir alakası yoktur. Biz 24 Haziran seçimleri sonrası hem teşekkür ziyaretleri yapıyoruz hem de zaten 4 yıldır yapmış olduğumuz ziyaretlere devam ediyoruz. Sahadan hiçbir zaman ayrılmadık. Bunu yapmak zorundayız.

Bugüne kadar yaptığımız gezileri ve programları sosyal medya da çok fazla yayınlamıyorduk. Basın birimimizde bir değişiklik yaptık ve ardından tüm ziyaretlerimizi sosyal medyada paylaşmaya başladık. Biz bu değişikliği yaptıktan sonra bir algı oluştu. Acaba başkan önümüzde ki seçimlere m hazırlanıyor? Hayır, bu bizim rutin yaptığımız bir çalışma.

Eylül ayının sonuna doğru 297 köyümüzün tamamını ziyaret etme hedefimiz var. Bunun akabinde her Cumartesi ilçe ve beldelerimizi ziyaret ediyoruz. Bu çalışmalarımızda bundan sonra devam edecektir.” İfadelerini kullandı.

Düzce otoban bağlantıları hakkında da açıklamalarda bulunan Keskin “Düzce Bağlantısı, Gölyaka ve Kaynaşlı da ki çalışmalarımız devam ediyor. Karayolları genel müdür yardımcımız ile görüştük, konu ile ilgili çalışma içindeler. 29 Ekim’de çalışmaların çoğu bitecek. Merkez bağlantısı bu tarihte açılacak. Aralık ayında da Gölyaka ve Kaynaşlı bağlantısı açılacak” dedi.

2019 yılında Düzce’de asfaltsız köy yolu kalmayacağını söyleyen Keskin ayrıca devlet hastanesinde yaşanan sorunlar hakkında da “Düzce Devlet Hastanesini zaman zaman ziyaret ediyoruz. Eksiklikler ile alakalı sağlık bakanlığı ile birlikte bir çalışma yürütüyoruz. 10 gün içerisinde 50 personel daha gelecek ve sorun büyük ölçüde çözülmüş olacak” dedi.

 FINDIK FİYATI PAZARTESİ AÇIKLANACAK

Bir gazetecinin fındık fiyatlarına ilişkin olarak 24 Ağustosta açıklanacaktı ancak açıklanmadı. Ne zaman açıklanacak sorusuna Hikmet Keskin, fiyatların pazartesi günü açıklanacağını ifade etti. Hikmet Keskin; “Fiyatlar daha önce açıklanacaktı. Fakat şartlardan dolayı açıklanmadı. Ancak önümüzdeki hafta pazartesi günü fiyatların açıklanmasını bekliyoruz. Bizlerde merakla bekliyoruz. Açıklamamızı sonrasında hazırlanarak yaparız” dedi.

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  
Yağışlar devam edecek mi? 5 günlük hava raporu
Yağışlar devam edecek mi? 5 günlük hava raporu...
  
AK Parti'den Güneş gazetesine kınama...Bu gazetecilik değildir
AK Parti'den Güneş gazetesine kınama...Bu gazetecilik değildir...
  
2 GÜNDÜR HABER ALINAMIYORDU
2 GÜNDÜR HABER ALINAMIYORDU...
  
YSK kritik kararı bugün açıklayacak
YSK kritik kararı bugün açıklayacak...
  
Çiğdem Günal İGM Başkanı Oldu...
Çiğdem Günal İGM Başkanı Oldu... ...
  
31 Mart'ın ardından sandıktan çıkan 10 sonuç
2019 yerel seçimlerinde oy sayım işlemi tamamlandı....
  
ÜNİVERSİTEDE DÜNYA SU GÜNÜ ETKİNLİĞİ
ÜNİVERSİTEDE DÜNYA SU GÜNÜ ETKİNLİĞİ...
  
BÜYÜK BULUŞMA CUMARTESİ GÜNÜ...
BÜYÜK BULUŞMA CUMARTESİ GÜNÜ......
  
2 GÜN BOYUNCA EĞLENDİLER
2 GÜN BOYUNCA EĞLENDİLER...
  
KARTALLARDAN 3 GÜNDE ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR
KARTALLARDAN 3 GÜNDE ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR...
  
31 Mart yerel seçimleri için aday listeleri bugün kesinleşiyor
v31 Mart yerel seçimleri için aday listeleri bugün kesinleşiyor...
  
Eğitim Camiasının Acı Günü
Eğitim Camiasının Acı Günü...
  
Tarihi ve kültürü 10 metrekarelik dükkanında yaşatıyor
Tarihi ve kültürü 10 metrekarelik dükkanında yaşatıyor...
  
FETÖ Operasyonunda 10 Gözaltı
FETÖ Operasyonunda 10 Gözaltı...
  
HUZUREVİNDE MUTLU GÜN
HUZUREVİNDE MUTLU GÜN...
  
Gölyakalı Anne ve Kızından 4 Gündür Haber Alınamıyor
Anne ve Kızından 4 Gündür Haber Alınamıyor...Emlak8.Net