Hastanelere 10 gün içerisinde 50 personel ataması yapılacak

29.8.2018 - Bu Yazı 344 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Hastanelere 10 gün içerisinde 50 personel ataması yapılacak

2019 yılında Düzce’de asfaltsız köy yolu kalmayacağını söyleyen Keskin, Eksiklikler ile alakalı sağlık bakanlığı ile birlikte bir çalışma yürütüyoruz. 10 gün içerisinde 50 personel ataması yapılacağını söyledi...

 AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin “Ben 4 yıldır il başkanıyım. 4 yılda 4 seçim bir darbe atlatmış bir teşkilatız. Bu dönem içerisinde biz her gün bir program yapıyoruz. 7/24 sahada çalışıyoruz. Seçim sonrası mahallelerimizi, köylerimizi, ilçelerimizi dolaşıyoruz, teşekkür ziyareti yapıyoruz. 4 yıldır tüm teşkilatlarımız ile sahadayız” dedi. Keskin, Pazartesi günü yeni fındık fiyatının açıklanmasını beklediklerini söyledi.

 AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, basında çıkan haberler üzerine açıklama yaptı. Keskin, parti içinde basın biriminde değişiklik yaptıklarını ve bu değişikliğin ardından sosyal medya da faaliyetlerin daha sık paylaşıldığı için yanlış anlama olduğunu söyleyerek “Seçim sonrası mahallelerimizi, köylerimizi, ilçelerimizi dolaşıyoruz, teşekkür ziyareti yapıyoruz. Tüm teşkilatlarımız ile sahadayız. Bugüne kadar yaptığımız gezileri ve programları sosyal medya da çok fazla yayınlamıyorduk. Basın birimimizde bir değişiklik yaptık ve ardından tüm ziyaretlerimizi sosyal medyada paylaşmaya başladık” dedi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keski, seçim sonrası teşekkür ziyaretleri yaptıklarını söyleyerek “Seçim sonrası mahallelerimizi, köylerimizi, ilçelerimizi dolaşıyoruz, teşekkür ziyareti yapıyoruz. Tüm teşkilatlarımız ile sahadayız. Bazı basın mensupları bizim gezilerimiz ile alakalı “İl başkanı ve ekibi yeni bir seçim için program yapıyor, sahaya indiler” şeklinde haberler yaptılar. Sağ olsunlar bizi takip ediyorlar. Ama şunu özellikle belirtmek istiyorum. Ben 4 yıldır il başkanıyım. 7 Haziran, 1 Kasım, 15 Temmuz darbe girişimi, referandum ve 24 Haziran seçimlerini atlattık. 4 yılda 4 seçim atlatmış bir teşkilatız. Bu dönem içerisinde biz her gün bir program yapıyoruz. 7/24 sahada çalışıyoruz. Pazartesi günleri parti binamızda vatandaşlarımız ile bir araya geliyoruz. Salı ve Çarşamba günleri toplantılar yapıyoruz. Diğer günlerde köy, mahalle ziyaretleri yapıyoruz. Bizim bu gezilerimizin önümüzde ki yerel seçimler ile bir alakası yoktur. Biz 24 Haziran seçimleri sonrası hem teşekkür ziyaretleri yapıyoruz hem de zaten 4 yıldır yapmış olduğumuz ziyaretlere devam ediyoruz. Sahadan hiçbir zaman ayrılmadık. Bunu yapmak zorundayız.

Bugüne kadar yaptığımız gezileri ve programları sosyal medya da çok fazla yayınlamıyorduk. Basın birimimizde bir değişiklik yaptık ve ardından tüm ziyaretlerimizi sosyal medyada paylaşmaya başladık. Biz bu değişikliği yaptıktan sonra bir algı oluştu. Acaba başkan önümüzde ki seçimlere m hazırlanıyor? Hayır, bu bizim rutin yaptığımız bir çalışma.

Eylül ayının sonuna doğru 297 köyümüzün tamamını ziyaret etme hedefimiz var. Bunun akabinde her Cumartesi ilçe ve beldelerimizi ziyaret ediyoruz. Bu çalışmalarımızda bundan sonra devam edecektir.” İfadelerini kullandı.

Düzce otoban bağlantıları hakkında da açıklamalarda bulunan Keskin “Düzce Bağlantısı, Gölyaka ve Kaynaşlı da ki çalışmalarımız devam ediyor. Karayolları genel müdür yardımcımız ile görüştük, konu ile ilgili çalışma içindeler. 29 Ekim’de çalışmaların çoğu bitecek. Merkez bağlantısı bu tarihte açılacak. Aralık ayında da Gölyaka ve Kaynaşlı bağlantısı açılacak” dedi.

2019 yılında Düzce’de asfaltsız köy yolu kalmayacağını söyleyen Keskin ayrıca devlet hastanesinde yaşanan sorunlar hakkında da “Düzce Devlet Hastanesini zaman zaman ziyaret ediyoruz. Eksiklikler ile alakalı sağlık bakanlığı ile birlikte bir çalışma yürütüyoruz. 10 gün içerisinde 50 personel daha gelecek ve sorun büyük ölçüde çözülmüş olacak” dedi.

 FINDIK FİYATI PAZARTESİ AÇIKLANACAK

Bir gazetecinin fındık fiyatlarına ilişkin olarak 24 Ağustosta açıklanacaktı ancak açıklanmadı. Ne zaman açıklanacak sorusuna Hikmet Keskin, fiyatların pazartesi günü açıklanacağını ifade etti. Hikmet Keskin; “Fiyatlar daha önce açıklanacaktı. Fakat şartlardan dolayı açıklanmadı. Ancak önümüzdeki hafta pazartesi günü fiyatların açıklanmasını bekliyoruz. Bizlerde merakla bekliyoruz. Açıklamamızı sonrasında hazırlanarak yaparız” dedi.

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  
100 yaşındaki annesini darp ederek öldürdü
100 yaşındaki annesini darp ederek öldürdü...
  
Raftingcilerden antrenman sonrası doğum günü kutlaması
Raftingcilerden antrenman sonrası doğum günü kutlaması...
  
JUDO’DA 10 MADALYA
JUDO’DA 10 MADALYA...
  
10 Ocak Gazeteciler Günü Kutlanıyor
10 Ocak Gazeteciler Günü Kutlanıyor...
  
Bugünden itibaren değişti... Poşet 25 kuruş, doğalgaza yüzde 10 indirim!
Bugünden itibaren değişti... Poşet 25 kuruş, doğalgaza yüzde 10 indirim!...
  
2019 YILINDA 121 GÜN TATİL YAPACAĞIZ
2019 YILINDA 121 GÜN TATİL YAPACAĞIZ...
  
100 üzerinden 91.58 puan aldılar
100 üzerinden 91.58 puan aldılar...
  
ENGELLİ ŞAHIS 2 GÜN SONRA BULUNDU
ENGELLİ ŞAHIS 2 GÜN SONRA BULUNDU...
  
Elektrik ve doğalgaza yüzde 10 indirim
Elektrik ve doğalgaza yüzde 10 indirim...
  
ÇKS’de Son Günlere Girildi
ÇKS’de Son Günlere Girildi...
  
Son 6 Güne Girildi
Son 6 Güne Girildi...
  
Emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili son açıklama: Gündemimizde yok
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, işsizlik fonunda 127 milyar lira birik...
  
Sivil Toplum Günleri yapılacak
Sivil Toplum Günleri yapılacak...
  
SALI GÜNÜ TOPRAĞA VERİLECEKLER
SALI GÜNÜ TOPRAĞA VERİLECEKLER...
  
Ana su borusu patladı D-100 trafiğe kapandı
Ana su borusu patladı D-100 trafiğe kapandı...
  
Çok fena kar geliyor meteoroloji uyardı 3 gün sürecek...
Çok fena kar geliyor meteoroloji uyardı 3 gün sürecek......