Saniye İçinde Yönlendiriliceksiniz

Hastanelere 10 gün içerisinde 50 personel ataması yapılacak

29.8.2018 - Bu Yazı 271 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Hastanelere 10 gün içerisinde 50 personel ataması yapılacak

2019 yılında Düzce’de asfaltsız köy yolu kalmayacağını söyleyen Keskin, Eksiklikler ile alakalı sağlık bakanlığı ile birlikte bir çalışma yürütüyoruz. 10 gün içerisinde 50 personel ataması yapılacağını söyledi...

 AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin “Ben 4 yıldır il başkanıyım. 4 yılda 4 seçim bir darbe atlatmış bir teşkilatız. Bu dönem içerisinde biz her gün bir program yapıyoruz. 7/24 sahada çalışıyoruz. Seçim sonrası mahallelerimizi, köylerimizi, ilçelerimizi dolaşıyoruz, teşekkür ziyareti yapıyoruz. 4 yıldır tüm teşkilatlarımız ile sahadayız” dedi. Keskin, Pazartesi günü yeni fındık fiyatının açıklanmasını beklediklerini söyledi.

 AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, basında çıkan haberler üzerine açıklama yaptı. Keskin, parti içinde basın biriminde değişiklik yaptıklarını ve bu değişikliğin ardından sosyal medya da faaliyetlerin daha sık paylaşıldığı için yanlış anlama olduğunu söyleyerek “Seçim sonrası mahallelerimizi, köylerimizi, ilçelerimizi dolaşıyoruz, teşekkür ziyareti yapıyoruz. Tüm teşkilatlarımız ile sahadayız. Bugüne kadar yaptığımız gezileri ve programları sosyal medya da çok fazla yayınlamıyorduk. Basın birimimizde bir değişiklik yaptık ve ardından tüm ziyaretlerimizi sosyal medyada paylaşmaya başladık” dedi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keski, seçim sonrası teşekkür ziyaretleri yaptıklarını söyleyerek “Seçim sonrası mahallelerimizi, köylerimizi, ilçelerimizi dolaşıyoruz, teşekkür ziyareti yapıyoruz. Tüm teşkilatlarımız ile sahadayız. Bazı basın mensupları bizim gezilerimiz ile alakalı “İl başkanı ve ekibi yeni bir seçim için program yapıyor, sahaya indiler” şeklinde haberler yaptılar. Sağ olsunlar bizi takip ediyorlar. Ama şunu özellikle belirtmek istiyorum. Ben 4 yıldır il başkanıyım. 7 Haziran, 1 Kasım, 15 Temmuz darbe girişimi, referandum ve 24 Haziran seçimlerini atlattık. 4 yılda 4 seçim atlatmış bir teşkilatız. Bu dönem içerisinde biz her gün bir program yapıyoruz. 7/24 sahada çalışıyoruz. Pazartesi günleri parti binamızda vatandaşlarımız ile bir araya geliyoruz. Salı ve Çarşamba günleri toplantılar yapıyoruz. Diğer günlerde köy, mahalle ziyaretleri yapıyoruz. Bizim bu gezilerimizin önümüzde ki yerel seçimler ile bir alakası yoktur. Biz 24 Haziran seçimleri sonrası hem teşekkür ziyaretleri yapıyoruz hem de zaten 4 yıldır yapmış olduğumuz ziyaretlere devam ediyoruz. Sahadan hiçbir zaman ayrılmadık. Bunu yapmak zorundayız.

Bugüne kadar yaptığımız gezileri ve programları sosyal medya da çok fazla yayınlamıyorduk. Basın birimimizde bir değişiklik yaptık ve ardından tüm ziyaretlerimizi sosyal medyada paylaşmaya başladık. Biz bu değişikliği yaptıktan sonra bir algı oluştu. Acaba başkan önümüzde ki seçimlere m hazırlanıyor? Hayır, bu bizim rutin yaptığımız bir çalışma.

Eylül ayının sonuna doğru 297 köyümüzün tamamını ziyaret etme hedefimiz var. Bunun akabinde her Cumartesi ilçe ve beldelerimizi ziyaret ediyoruz. Bu çalışmalarımızda bundan sonra devam edecektir.” İfadelerini kullandı.

Düzce otoban bağlantıları hakkında da açıklamalarda bulunan Keskin “Düzce Bağlantısı, Gölyaka ve Kaynaşlı da ki çalışmalarımız devam ediyor. Karayolları genel müdür yardımcımız ile görüştük, konu ile ilgili çalışma içindeler. 29 Ekim’de çalışmaların çoğu bitecek. Merkez bağlantısı bu tarihte açılacak. Aralık ayında da Gölyaka ve Kaynaşlı bağlantısı açılacak” dedi.

2019 yılında Düzce’de asfaltsız köy yolu kalmayacağını söyleyen Keskin ayrıca devlet hastanesinde yaşanan sorunlar hakkında da “Düzce Devlet Hastanesini zaman zaman ziyaret ediyoruz. Eksiklikler ile alakalı sağlık bakanlığı ile birlikte bir çalışma yürütüyoruz. 10 gün içerisinde 50 personel daha gelecek ve sorun büyük ölçüde çözülmüş olacak” dedi.

 FINDIK FİYATI PAZARTESİ AÇIKLANACAK

Bir gazetecinin fındık fiyatlarına ilişkin olarak 24 Ağustosta açıklanacaktı ancak açıklanmadı. Ne zaman açıklanacak sorusuna Hikmet Keskin, fiyatların pazartesi günü açıklanacağını ifade etti. Hikmet Keskin; “Fiyatlar daha önce açıklanacaktı. Fakat şartlardan dolayı açıklanmadı. Ancak önümüzdeki hafta pazartesi günü fiyatların açıklanmasını bekliyoruz. Bizlerde merakla bekliyoruz. Açıklamamızı sonrasında hazırlanarak yaparız” dedi.

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  
ACILI ANNE KAZA GÜNÜNÜ ANLATTI
ACILI ANNE KAZA GÜNÜNÜ ANLATTI...
  
Suç işleyen bir gün bile olsa cezaevine girecek
Suç işleyen bir gün bile olsa cezaevine girecek...
  
Düzce’yi bir mısra ile anlatan Orhan Veli’nin bugün ölüm yıl dönümü
Usta şair Orhan Veli Kanık vefatının 68. yılında anılıyor. Türk Şiiri’ne yeni bir soluk getiren Orh...
  
3 gün boyunca kentin farklı noktalarında vatandaşların hizmetine açık olacak
3 gün boyunca kentin farklı noktalarında vatandaşların hizmetine açık olacak...
  
Hamsi Akçakoca'da 10 – Düzce’de 5 lira
Hamsi Akçakoca'da 10 – Düzce’de 5 lira...
  
Akçakoca'da 10 Kasım Töreni Yapıldı
Akçakoca'da 10 Kasım Töreni Yapıldı...
  
YIĞILCADA TARİHİ GÜN, HAYALLER GERÇEK OLDU DOĞALGAZ TÖRENLE YAKILDI
YIĞILCADA TARİHİ GÜN, HAYALLER GERÇEK OLDU DOĞALGAZ TÖRENLE YAKILDI...
  
HALKIN GÜNLÜNE DOKUNANLA YOLA DEVAM EDİLECEK...
HALKIN GÜNLÜNE DOKUNANLA YOLA DEVAM EDİLECEK......
  
406 kalem hizmet ve üründe yüzde 10 indirim uygulanacak...
406 kalem hizmet ve üründe yüzde 10 indirim uygulanacak......
  
Düzce'de bugün vefat edenler
AYŞE KESKİN- KARAHACIMUSA MAH.15.10.2018 ...
  
Düzce'de bugün vefat edenler
tt...
  
Kendisinden 3 gündür haber alınamayan kişi, 5 metrelik çukurda bulundu!
65 yaşındaki Yusuf Öznur'un ormanlık arazide traktörü ile ilerlediği esnada çukuru görmeyerek içeri...
  
Otomobilsiz Kent Gününde pedal çevirdiler
Otomobilsiz Kent Gününde pedal çevirdiler...
  
İlk ders zili bugün çaldı
İlk ders zili bugün çaldı...
  
Son gün 3 Kasım
Son gün 3 Kasım...
  
Son gün 3 Kasım
Bedelli askerlik için tahsilat işlemleri başladı. Bedelli askerlik yapacak vatandaşlar ücretleri PT...EN ÇOK OKUNANLAR