FINDIK İŞİ FERRERO’YA TESLİM EDİLDİ

3.9.2018 - Bu Yazı 523 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

FINDIK İŞİ FERRERO’YA TESLİM EDİLDİ

 TMO’nun halen fındık fiyatı açıklamamasına tepki gösteren MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, “Fındık işi Ferrero’ya teslim edildi gibi. Ordu ve Giresun halkı hazır olun. Fındık mitingi için meydana inme zamanı geldi.” dedi.

Fındıkta yüksek kesimlerde toplama devam ederken, bir yandan da satışlar devam ediyor. Fındıklar, serbest piyasada randıman kırmadan 13 lirayı aşarken, TMO’nun halen fiyat açıklamaması üreticilerin tepkisine neden oluyor.

ÜRETİCİLERİ MİTİNGE ÇAĞIRDI

Üreticiler, bu sezon düşük olan rekolte nedeniyle TMO’nun en az 15 lira taban fiyatı açıklaması gerektiğini söylerlerken, TMO’ya bir tepki de MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’tan geldi. Daha önce Toprak Mahsulleri Ofisi’nin 15 Ağustos’tan önce fındık fiyatının açıklayacağını söyleyen Enginyurt, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, fındık  üreticilerini mitinge çağırdı.

YOK, ÖYLE YAĞMA, ŞİMDİ MEYDAN ZAMANI

Enginyurt yaptığı açıklamada, “Fındık işi Ferrero’ya teslim edildi gibi. Ordu ve Giresun halkı hazır olun. Fındık mitingi için meydana inme zamanı geldi. Cumhur ittifakı falan diyenler, şimdi zamanı değil diyenler. Şimdi tam zamanı. Her şeye zam yapıldı, fındık Ferrero’ya bırakıldı. Yok, öyle yağma, şimdi meydan zamanı. Millet perişan mı olsun isteniyor?, AK Parti vekilleri ses verin. CHP vekilleri siz de konuşun.” dedi.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive