Mavi Ağaç’tan örnek çalışma

17.9.2018 - Bu Yazı 515 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Mavi Ağaç’tan örnek çalışma

 Düzce Mavi Ağaç Derneği örnek bir çalışmaya daha imza attı. Dernek üyeleri Esentepe Köyü ilkokulunun eksik kalan sıva tamiratları, duvar boyaları, su tesisatının onarımı ile eksik armatür ve vitrifiye montajlarını tamamladı.

Sosyal sorumluluk projeleri ile ön plana çıkan Düzce Mavi Ağaç Derneği üyeleri bu kez bir okulun eksikliklerini giderdi. Düzce Esentepe Köyü ilkokulunda yaz döneminde eğitimciler, veliler ve öğrenciler tarafından yapılan çalışmalardan sonra eksik kalan ve tamirat gerektiren işleri dernek üyeleri kendi imkânları ile yaptı.

Çalışmalar hakkında bilgiler veren Mavi Ağaç Derneği Başkanı Celal Kasapoğlu “İlimizin Esentepe Köyünde bulunan ilkokulda geçtiğimiz yaz tatili döneminde okulda faaliyet gösteren eğitimciler ve öğrenci  velileri bir araya gelerek okulun fiziki ihtiyaçlarını gidermek üzere bir çalışma gerçekleştirmişlerdi. Yapılan çalışmada  okul duvarları boyanmış, ihtiyaç duyulan mobilyalar tamamlanmış ve dersliklerdeki bir takım eksiklerin giderilmesi sağlanmıştı.

Yaz döneminde  öğretmenlerimizin ve velilerin güzel bir amaçla başlattıkları bu özverili çalışmaya biz de dernek olarak katkı sağlamak istedik.  Bu sebeple kendileri ile iletişime geçip  gerekli yasal izinleri de alarak okulda eksik kalan sıva tamiratları, duvar boyaları, su tesisatının onarımı ile  eksik armatür ve vitrifiye montajlarını tamamladık.  Dernek olarak sene içinde yapacağımız tüm eğitsel içerikli  etkinlikleri de okulumuza getirme sözü verdik. Çalışmamızda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” İfadelerini kullandı.

 

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive