Kızılay’ı halk ile birleştireceğiz

23.10.2018 - Bu Yazı 526 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Kızılay’ı halk ile birleştireceğiz

 Düzce Kızılay Şube Başkanı Halil Aydın “Kızılay, Dünya’da kendini ispatlamış bir yardım kuruluşudur. Dünya’nın dört bir yanında hizmetlerine devam etmektedir. Bu hizmetleri Düzce yerelinde de en iyi şekilde halka ulaştıracağız. Kızılay’ı halk ile buluşturacağız, birleştireceğiz” dedi.

Oxijen Medya sahibi İslam Keleş, Düzce Kızılay Başkanı Halil Aydın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bünyesinde Düzce Parantez Gazetesi, Düzceninsesi Gazetesi ve Günaydın Düzce Gazetelerini barındıran Oxijen Medya’nın sahibi İslam Keleş, Düzce Kızılay Şube Başkanlığı görevine getirilen Halil Aydın’ı ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Kızılay’ı halk ile buluşturacağını söyleyen Düzce Kızılay Şubesi Başkanı Halil Aydın “Verilen sorumluluğun farkındayız. Bu bilinç ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yapmak istediğimiz projelerimiz var, çalışmalarımız var. Kızılay Düzce Şubesi olarak daha fazla halka ineceğiz, halk ile iç içe olacağız” dedi.

Kızılay’ın çalışmalarına her türlü destek vereceklerini söyleyen İslam Keleş ise “Kızılar tüm topluma mal olmuş bir yardım kuruluşudur. Sadece Düzce ve Türkiye özelinde değil, Dünya genelinde yaptığı yardımlar ile ön plana çıkan bir kuruluştur. Kızılar için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive