AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin’den Net Mesaj...2021 KADAR GÖREVİMİN BAŞINDAYIM

1.12.2018 - Bu Yazı 541 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin’den Net Mesaj...2021 KADAR GÖREVİMİN BAŞINDAYIM

 AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin’den Net Mesaj

2021 KADAR GÖREVİMİN BAŞINDAYIM

Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Belediye Başkan adayı Faruk Özlü’nün pazartesi günü Düzce’ye geleceğini bildirdi. Düzce gişelerinde teşkilat tarafından karşılanmasından sonra düzenlenecek toplantıyla seçim startının verileceğini ifade eden Keskin,  2019 mart ayında yapılacak seçimlerde hedeflerini bütün ilçe ve beldeleri almak olduğunu söyledi.

AK Parti Pazartesi günü seçim startını veriyor. Faruk Özlü’nün belediye başkan adayı olarak açıklanmasının ardından sıkı bir hazırlığa giren AK Parti, Özlü’nün Düzce’ye gelmesi ile birlikte sahaya inecek. “ Bu süreçte, ciddi bir iş yapıyoruz, planlı programlı bir strateji belirlemek için çalışmalarımızı Ankara’da sürdürdük “ diyen Keskin, teşkilatlarda moral motivasyonun üst düzeyde olduğunu söyledi.

Keskin toplantıda, geçtiğimiz günlerde Ankara’da Faruk Özlü ve milletvekilleri ile il başkanlığı için yapılan görüşmeyle ilgili soruyu da yanıtladı.

CUMHURBAŞKANI SEÇİMLERİ AL BANA DÜZCE’Yİ GETİR DEDİ

Keskin, “ Seçim sürecinde bu tarz haberler yapılması gayet doğal,Bu haberlerin aslında çok doğru bulmuyorum, basın özgürdür  ama bilginin doğru kaynaklardan alınması gerekir. Kınamıyorum, küsmüyorum, mutlaka eksiklerimiz, hatalarımız vardır, çalışan insanlar hata yapar, biz iyi şeyler yapmaya çalışıyoruz. Siyasetçi olarak bu haberler bizi rahatsız etmemeli ki etmiyor. Görevimizin başındayız, Cumhurbaşkanı seçimleri al bana Düzce’yi getir dedi.. Bu haberlerin doğru olmadığını söylemek zorundayım. Bana, bakanımıza, milletvekillerine ulaşabilecek durumdalar. Birbirimizin yüzen bakamayacak şeylerin yapılmamasını arzu ediyoruz. Sonuçta bir seçim atmosferi var, bizi sevenler sevmeyenler olacak.” Dedi.

GÖREVİMİN BAŞINDAYIM

Cumhurbaşkanı ile yaptığı görüşmede görevden alınma konusunun konuşulmadığını söyleyen Keskin, 2021 yılına kadar görevinin başında olduğunu yineledi.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive