GENÇLERDEN BIYIK'A COŞKULU KARŞILAMA

3.3.2019 - Bu Yazı 424 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

GENÇLERDEN BIYIK'A COŞKULU KARŞILAMA

 Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’a Aziziye Mahallesi gençlerinden havai fişekli, meşaleli karşılama yapıldı.

31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde çalışmalarına devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’ın yapmış olduğu ziyaretlerde vatandaşlar, programların yapıldığı alanlara sığmadı.

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık seçim programı kapsamında Düzce Üniversitesi öğrencileriyle kahvaltı programında bir araya geldikten sonra Lokmades işletmesinin açılışını gerçekleştirdi. Açılış programının ardından Düzce Karslılar Derneğini ziyaret eden Başkan Adayı Bıyık,ardından Beçi Kooperatifinde yer alan şoförleri ziyaret etti. Ziyaretine Aziziye Mahallesi'nde düzenlenen program ile devam eden Başkan Adayı Bıyık son olarak Beyciler Mahallesi'nde düzenlenen programa katıldı.

Yoğun programında Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’ı İl Başkan İlhami Caboğlu, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Belediye Meclis Üyeleri ve partililer yalnız bırakmadı.

İZCİ FULARI HEDİYE EDİLDİ

Bıyık, programına Düzce Üniversitesi öğrencileri ile kahvaltı da bir araya gelerek başladı. Düzce’de ilk kez bir siyasetçi öğrenciler ile bir araya gelerek üniversitelilerin sorunlarını dinledi.

Öğrencilere ilk olarak slayt gösterimi yapıldı. Slayt gösteriminin ardından öğrencilere projeleri hakkında kısa bir bilgi aktaran Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, soru cevap bölümünde öğrencilerden gelen soruları cevapladı.

Üniversite vğrencileri ulaşımdan sosyal alan eksikliğine, yol ve kaldırıma kadar Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’a sorular sordular.

Bıyık, “ Üniversite öğrencilerinin yaşamış olduğu sorunları iyi biliyoruz. Rektör hanım ile birlikte çalışarak sizlerin yaşamış olduğunuz sorunlara kalıcı çözümler bulma adına çalışmalar yürüteceğiz. Siz Düzce için, bizler için çok önemlisiniz” şeklinde konuştu.

Üniversite İzci Grubu Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’a izci fuları hediye etti.

Üniversite programının ardından Lokmades işletmesinin açılış kurdelesini kesen Başkan Adayı Bıyık, daha sonra Düzce Karslılar Derneğinde düzenlenen programa katıldı.

Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın da katıldığı programda Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, dernek faaliyetleri hakkında bilgiler aldıktan sonra yapılan dernek faaliyetlerine destek olma sözü verdi.

ARADAKİ FARKI BELEDİYE ÖDEYECEK

Düzce Belediyesi ile sorunlar yaşayan Beçi Kooperatifinde bulunan şoförler ile de bir araya gelen MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, yaptığı konuşmada, “ Bizler Düzce Belediyesinde hizmete başladıktan sonra sizlerin yaşamış olduğu sorunlara çözüm bulacağız. Üniversite öğrencileri ulaşım ücretinin yüksek olduğundan, sizlerde az olduğundan şikayetçisiniz. Bizler öğrenciye indirimli ücret uygulatacağız, size de aradaki farkı belediye olarak bizler vereceğiz” ifadelerini kullandı.

Gündüz programını tamamlayan Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, akşam programında Aziziye ve Beyciler Mahallerinde yapılan organizasyonlarda mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

AZİZİYE GENÇLERİNDEN COŞKULU KARŞILAMA

Aziziye Mahallesi gençlerinin düzenlemiş olduğu programda Başkan Adayı Erdoğan Bıyık coşkulu bir şekilde karşılandı. Yüzlerce kişinin katıldığı programda MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık havai fişekler ve meşaleler ile karşılandı.

Toplantı alanını tıka basa dolduran Aziziye Mahallesi sakinleri, Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’ı bağrına bastı.

Slayt gösterimi ile başlayan program Erdoğan Bıyık’ın projeleri hakkında yaptığı konuşma ile devam etti. Düzce’ye gerçekleştireceği projeler hakkında bilgiler veren Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, “ Düzce için gece gündüz demeden çalışacağız. Düzce’yi hak ettiği noktalara el birliği ile getireceğiz. Yaşamış olduğunuz sorunları çok iyi biliyorum çünkü bende aynı sorunları sizlerle birlikte yaşıyorum” şeklinde konuştu.

Soru cevap bölümünde programa katılan bir çocuğun “ Erdoğan Ağabey bizim kramponumuz yok bize krampon alır mısın” demesi üzerine MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, programa katılan bütün çocuklara krampon sözü verdi.

Aziziye Mahallesinde düzenlen program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Başkan Adayı Erdoğan Bıyık son olarak Beyciler Mahallesinde düzenlenen programda mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive