Dursun Ay: Kimse mağdur olmayacak

31.3.2019 - Bu Yazı 799 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Dursun Ay: Kimse mağdur olmayacak

 Belediye’de vatandaşların sandığa gitmesi için alarma geçti. Oy kullanmak için sandık başına gitmek isteyen ancak engeli olduğu için sandığa gidemeyecek vatandaşlar için Düzce Belediyesi araç temin edecek.

31 Mart Yerel Yönetimler Seçimlerinde oy kullanmak isteyen ancak engelli yada yatağa bağımlı olduğu için sandık başına gidemeyecek vatandaşlar için Düzce Belediyesi ekiplerini görevlendirdi. İl Seçim kurulunu arayarak durumunu bildiren vatandaşlar, 153 Alo Beyaz Masa hattını arayarak araç isteyebilecek. Düzce Belediyesi tarafından görevlendirilen ekipler araç isteyen vatandaşların evlerine kadar giderek, oy kullanmak isteyen vatandaşları sandıklarının bulunduğu seçim bölgesine götürecek. Konu ile ilgili bilgi veren Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay; güzel bir seçim geçmesi temennisinde bulunarak, 153 hattını aramaları halinde Düzcelileri sandığa götüreceklerini söyledi. Dursun Ay; “Evet arkadaşlar biliyorsunuz Yarın 31 Mart artık seçim zamanı geldi Yarın herkes Sandığa gidecek ancak engelli kardeşlerimiz, hastalar daha önceden Eğer Yüksek Seçim Kuruluna bildirmedilerse, kendi ayaklarına sandık gelmeyecekse bu konuda müracaatları varsa 153 hattına bildirsinler. Biz belediye olarak gidelim hastamızı evden alıp oy kullanacağı sandığına biz götürelim. Bu konuda kimse mağdur olmasın. Güzel bir seçimin geçmesini temenni ediyorum. Biz de belediye olarak üzerimize ne düşüyorsa bu seçimde yapmaya hazırız. Vatandaşlarımız 153’ü arasınlar, hiç kimseyi mağdur etmeden ne gerekiyorsa yapalım” diye konuştu.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive