VALİ YUNUS'LARI ZİYARET ETTİ

16.4.2019 - Bu Yazı 444 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

VALİ YUNUS'LARI ZİYARET ETTİ

 Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı,  "Temel Motosiklet Eğitimi" alan İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görevli Yunus Timlerini ziyaret etti. Dağlı, Yunus ekiplerinin Düzce'de asayişi sağlamak adına önemli bir hizmeti yerine getirdiğini söyledi.

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, İl Emniyet Müdürlüğü'ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Dağlı burada önce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ile görüştü, ardından da Yunus ekiplerinin temel motosiklet eğitimini izledi.  Yunus ekiplerinin emniyet bünyesinde önemli görevler üstlendiklerini belirten Dağlı “Yunus ekiplerimizin motosiklet eğitim çalışmasını izledik. Burada 1 aylık bir eğitim süresi var. Şu an da ilk haftalarını tamamlamalarına rağmen gayet iyi yol aldıklarını gördük. 9 ekipten oluşan 18 tane arkadaşımızın eğitimi profesyonel bir şekilde Emniyet Genel Müdürlüğümüzden gelen 2 arkadaşımızın desteği ve gözetimiyle devam ediyor. Arkadaşlarımız 1 ayın sonunda her yanıyla Yunus ekipleri nasıl olması gerekir bununla ilgili önemli ve güzel bir eğitim alacaklar. Vatandaşa yaklaşım nasıl olacak, nasıl konuşulacak, nasıl görüntü verilecek ve nasıl güzel bir imaj oluşturulacak, ki zaten arkadaşlarımızın imajı gayet iyi bu manada güzel, bir eğitim alacaklar.” dedi.

Düzce Yunus ekiplerinin İzmir emniyet müdürlüğünden gelen ekip tarafından eğitildiğini vurgulayan Dağlı " Çok yönlü bir eğitim bu. Emniyet Genel Müdürlüğümüze, sayın Bakanımıza teşekkür ediyoruz bize olan desteği için. Bu motorları gönderdiler. Yine 2 eğitmen arkadaşımız İzmir Emniyet Müdürlüğü’nün personeli oradan buraya gelmek suretiyle arkadaşlarımızı eğitiyor. 1 ayın sonunda arkadaşlarımız Düzce’mizin sokaklarında her yerinde Yunuslar ve Şahinlerle birlikte görmüş olacağız' dedi.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive