Şehrin İçinde Orman Görüntüsü

30.08.2019 - Bu Yazı 1379 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Şehrin İçinde Orman Görüntüsü

 Düzce'nin en işlek caddelerinden biri olan Kültür Mahallesi Mehmet Akif Caddesinde depremden bu yana boş olan arsalar görüntü kirliliğine neden oluyor. Hergün önünden yüzlerce insanın geçtiği bölgedeki boş arsaların bakımsızlığı nedeniyle yabani otlar insan boyunu geçmiş durumda. Başıboş arazileri gören vatandaşlar; "Bu görüntüler Düzce'ye yakışmıyor. Buralarda çiyan da yaşar yılan da. Sorumlulara duyurular.." şeklinde sitemde bulunuyor.

 Düzce'de yaya ve araç trafiğinin en yoğun olduğu caddelerden biri olan Mehmet Akif caddesindeki boş arızalar S.O.S veriyor. Boş arazi üzerindeki yapılar 20 yıl önce yaşanan deprem felaketinde yıkılmıştı. 20 Yıldır boş duran arsalar son günlerde bakımsızlık nedeniyle görüntü kirliliği oluşturuyor. Şehrin cazibe merkezlerinden biri sayılan Mehmet Akif Caddesine bu görüntülerin yakışmadığını söyleyen vatandaşlar; "Bu alanların bakımsızlığından kimler sorumlu. Yetkililer arsa sahiplerine yaptırım uygulasın veya kendileri buradaki kötü görüntüye bir çözüm bulsun. Düzce'den gelen misafirlerimiz için hiç iyi bir imaj vermiyoruz. Ayrıca buradan yılan ve diğer sürüngen hayvanların çıkmasından korkuyoruz" ifadelerini kullanıyor.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.EN ÇOK OKUNANLAR

Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive