Üniversiteye 38 akademik personel alınacak

01.01.2015 - Bu Yazı 2680 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Üniversiteye 38 akademik personel alınacak

 Düzce Üniversitesi farklı birim ve bölümlerine toplam, 2 Profesör, 4 Doçent ve 30 Yardımcı Doçent olmak üzere toplam 38 akademik personel alacak.

Üniversitenin resmi internet sitesinde yayınlanan ilanda, çeşitli birimlere 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacağı ve müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel koşullar ve ilgili yönetmelikte aranan şartlara sahip olmaları gerektiği ifade edildi.

Başvurular şahsen yapılacak

İlanda, 14 Ocak 2015 tarihine kadar  akademik personel başvurularının kabul edileceği  belirtilirken, başvuruların şahsen Rektörlük Personel Daire Başkanlığına, yapılması gerektiği kaydedildi.

Düzce Üniversitesi Rektörlüğünce yapılan duyuruda Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nın 06.11.2008 tarihli Genel Kurul Toplantısında aldığı karar gereğince tüm Yardımcı Doçent adayları yabancı dil sınavına alınacaktır. Yardımcı Doçent adayların yabancı dil sınavı 26 Ocak 2015 Pazartesi  günü saat 13.00’de, Merkez Yerleşkede bulunan Merkezi Dersliklerde yapılacaktır. Bu konularda ayrıca bir duyuru yapılmayacaktır.” denildi.

En fazla alım İlahiyat Fakültesine

Yapılan duyuruya göre alınacak akademik personel sayısı ise İlahiyat Fakültesi 7, Eğitim Bilimleri  4,  Orman Fakültesi  1, Tıp Fakültesi  7, Teknoloji Fakültesi  3, Mühendislik Fakültesi 5, Sanat ve Tasarım Fakültesi 3 Ziraat ve Doğa Bilimler Fakültesi 5 şeklinde açıklandı.

Akademik Personel alımı ile ilgili bilgi almak isteyenler, www.duzce.edu.tr internet adresinden ayrıntılı bilgi alabilecek.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive